Daniel Martyniuk zatrzymany
Instagram.com daniel.martyniuk.89
Monika Majko - 17 Lutego 2021

Daniel Martyniuk znów ma problemy z policją. Pokazał zdjęcie mandatu

Choć Daniel Martyniuk obiecywał poprawę swojego zachowania, niedawno znów popadł w konflikt z prawem. Syn króla disco polo został zatrzymany przez policjantów i ukarany mandatem, którym pochwalił się w mediach społecznościowych.

Daniel Martyniuk już niejeden raz trafiał na medialny świecznik z powodu swoich wybryków, które zwykle przysparzały mu poważnych kłopotów. Niedawno syn Zenka Martyniuka po raz kolejny został ukarany przez policje, a swoją opinię na temat otrzymanego mandatu wyraził za pomocą mediów społecznościowych.

Daniel Martyniuk dostał mandat

Syn Zenka Martyniuka już wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem. Jakiś czas temu 31-latek złamał zasady kwarantanny oraz prowadził samochód bez ważnego prawa jazdy. W zeszłym roku rozwiódł się również z matką swojej córki, Eweliną.

Relacje byłych małżonków były bardzo napięte, a w trakcie rozwodu z ust syna gwiazdora disco polo padło wiele ostrych słów pod adresem byłej partnerki. Podczas tego trudnego okresu młodego Martyniuka wspierała mama, która również nie szczędziła kontrowersyjnych komentarzy, jednak po wszystkim przeprosiła byłą synową.

- Chciałabym przeprosić Ewelinę i jej rodziców za wszystko, co powiedziałam przed sądem. Nie powinnam dopuścić, żeby zawładnęły mną złe emocje. W nerwach wypowiedziałam zbyt wiele przykrych słów. Wcale nie myślę o niej źle - wyznała Danuta Martyniuk w rozmowie z „Super Expressem”.

Tadeusz Rydzyk odpowie przed sądem. Chodzi o nieudostępnienie informacji publicznejTadeusz Rydzyk odpowie przed sądem. Chodzi o nieudostępnienie informacji publicznejCzytaj dalej

- Pragnę żyć w zgodzie z Eweliną i być z nią w stałym kontakcie. To w końcu mama mojej jedynej wnuczki. Zawsze będzie bliska mojemu sercu, mimo że małżeństwo z Danielem im nie wyszło - dodała mama 31-latka.

Danucie i Zenkowi Martyniukom bardzo zależy na kontakcie z wnuczką, dlatego liczą na szybką poprawę relacji pomiędzy Danielem a Eweliną. Relacje z córką chce utrzymywać również 31-latek, który niedawno po raz kolejny obiecywał rodzicom poprawę swojego zachowania.

Choć syn gwiazdora disco polo niemal po każdej aferze deklaruje zmianę zachowania, to niedawno po raz kolejny został zatrzymany przez policję. Na swoim Instagramie Daniel Martyniuk „pochwalił się” mandatem, jaki otrzymał od służb porządkowych.

Na InstaStory Daniel Martyniuk opublikował zdjęcie, przedstawiające fragment druczku mandatowego. Swoją fotografię opisał, posługując się wulgarnym skrótem skierowanym w stronę funkcjonariuszy policji. 31-latek nie ujawnił jednak, z jakiego powodu został ukarany mandatem, ani w jakiej sytuacji go otrzymał.

- Tak po polsku, HWDP - napisał syn Zenka Martyniuka.

instastory mandat

Fot. instagram.com/daniel.martyniuk.89

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet/Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News