Aleksander Kwaśniewski przekazał słowa
Fot. East News AGENCJA SE
Mateusz Sidorek - 17 Lutego 2021

Kwaśniewski skomentował męża swojej córki

Z okazji urodzin córki Aleksander Kwaśniewski udzielił mediom komentarza. Były prezydent Polski wypowiedział się na temat Oli Kwaśniewskiej i jej męża. Kobieta we wtorek 16 lutego obchodziła już 40. urodziny. Ojciec przyznał, że czas mija bardzo szybko i życzył córce wszystkiego dobrego. Powiedział też kilka słów na temat jej męża.

Jak każdy ojciec, Aleksander Kwaśniewski przyznał, że na Olę zawsze będzie patrzył, jak na swoje dziecko, mimo że dziennikarka skończyła już 40 lat. Kobieta swoje urodziny obchodziła we wtorek 16 lutego. Były prezydent Polski nie ukrywa, że zaskakuje go to, jak szybko biegnie czas.

Z okazji urodzin Oli dziennikarze portalu „Super Express” skontaktowali się z Aleksandrem Kwaśniewskim. Były prezydent Rzeczypospolitej Polskiej udzielił komentarza na temat małżeństwa swojej córki i postanowił życzyć jej wszystkiego dobrego, dodając, że ma fajnego męża.

Aleksander Kwaśniewski o córce

Ola jest jedyną córką Aleksandra Kwaśniewskiego i nic dziwnego, że zawsze będzie oczkiem w głowie byłego prezydenta. Z okazji jej 40. urodzin polityk przywołał znaną piosenkę z kultowego już serialu „Czterdziestolatek”, którą wykonał Andrzej Rosiewicz.

Faktycznie jest jak w tej piosence. Te 40 lat z ukochaną córką minęły jak jeden dzień. No i dziecko cały czas pozostaje w głowie tym dzieckiem, dlatego ja wieku Oli nie przyjmuję do końca do wiadomości – powiedział na łamach portalu „Super Express” Kwaśniewski.

Wiesław Gołas miał udar. Żona powiedziała, jak się teraz czuje legendarny aktorWiesław Gołas miał udar. Żona powiedziała, jak się teraz czuje legendarny aktorCzytaj dalej

Aleksander Kwaśniewski nie zapomniał złożyć życzeń córce podczas rozmowy z dziennikarzami i dodał komentarz, który sugeruje, że swojego zięcia niewątpliwie darzy sympatią.

No cóż. Wszystko przed nią, a jestem spokojny i szczęśliwy, że będzie szła przez życie z tak fajnym mężem. Życzę im naprawdę wszystkiego, wszystkiego co najlepsze – dodał były prezydent.

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego skończyła 40 lat

Jedyna córka Aleksandra Kwaśniewskiego od 9 lat jest żoną Kuby Badacha, który jest od niej 5 lat starszy. Mąż Oli jest muzykiem, aranżerem oraz dziennikarzem muzycznym, który współpracuje z Radiem Nowy Świat. Dwukrotnie był laureatem Fryderyka - nagrody polskiego przemysłu fonograficznego.

Aleksandra Kwaśniewska od wielu lat pracuje jako dziennikarka, ale jest też autorką tekstów na płycie męża. Mimo natłoku obowiązków para spędza ze sobą dużo czasu i często podróżuje. Jedyna córka byłej pary prezydenckiej nie chciała iść w ślady rodziców.

Wczorajsza solenizantka ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Później zaczęła coraz częściej pojawiać się w mediach. Była uczestnikiem programu TVN „Taniec z gwiazdami” w parze z Rafałem Maserakiem. Wówczas ogłoszono ją nawet „kobietą roku”.

O ślubie Aleksandry Kwaśniewskiej z Kubą Badachem mówiły wszystkie media. Tłum gapiów utrudnił nawet parze dotarcie do kościoła. Gwiazdy udzielają się w mediach społecznościowych, jednak potrafią wyznaczyć granicę prywatności.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o Emilii Dankwie z serialu „Rodzinka.pl”. Aż trudno uwierzyć w to, jaką metamorfozę przeszła dziewczynka. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News