Michał Wiśniewski przekazał tragiczne wieści
TRICOLORS/East News
Monika Majko - 5 Marca 2021

Michał Wiśniewski pożegnał swojego wiernego fana. Nie żyje Krzysztof Saltarski

Choć obecnie Michał Wiśniewski ma wiele powodów do radości, w ostatnich dniach dotarła do niego wyjątkowo smutna wiadomość. Wokalista opublikował w sieci poruszający wpis, za pomocą którego pożegnał jednego ze swoich wiernych fanów.

Pogrążony w smutku Michał Wiśniewski poinformował na swoim Facebooku o śmierci Krzysztofa Saltarskiego. Mężczyzna był jednym z najwierniejszych fanów piosenkarza, a jego odejście wstrząsnęło wokalistą. Artysta nie ukrywał swojej żałoby.

Michał Wiśniewski poinformował o śmierci swojego wiernego fana

Niedawno Michał Wiśniewski po raz kolejny został ojcem, a radosne wiadomości przekazał fanom za pomocą mediów społecznościowych. Piosenkarz wraz ze swoją piątą żoną, Polą, powitał na świecie syna, który otrzymał imiona Falco Amadeus.

- Tacierzyństwo w okolicach 50-tki jest czymś wyjątkowym. Dzięki kochanie, za to niezwykłe doświadczenie! Niedospany z przyjemnością - napisał gwiazdor w jednym z postów na swoim Instagramie.

- Mam na imię Falco od idola mojego taty. Nie, nie mógłbym się nazywać Świętopełek, bo nie pasowałbym do reszty ferajny. Jestem zdrowy i niczego mi nie brakuje - dodał piosenkarz pod innym postem ze zdjęciem syna.

Radosny czas w życiu piosenkarza zmąciła jednak nagła śmierć jednego z jego wiernych fanów. Krzyś Saltarski zmagał się z niepełnosprawnością, jednak od lat aktywnie uczestniczył w spotkaniach z Michałem Wiśniewski, bywał na jego koncertach i kolekcjonował płyty muzyka.

Pilnie zwołano Rządowy Zespół Kryzysowy. Wiadomo, jakie obostrzenia rozważają politycyPilnie zwołano Rządowy Zespół Kryzysowy. Wiadomo, jakie obostrzenia rozważają politycyCzytaj dalej

- Życie to podróż, a nie dom… Wczoraj odszedł od nas Krzyś Saltarski - młody, odważny człowiek. Odważył się kochać, sięgać po marzenia, które często są tak bardzo nie po drodze. Odważył się być Człowiekiem w świecie, w którym człowiekiem być jest najczęściej niełatwo - napisał o zmarłym fanie Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski nie ukrywał, że śmierć fana bardzo nim wstrząsnęła. Gwiazdor podziękował publicznie Krzysiowi Saltarskiemu za wiele lat wsparcia i kibicowania jego karierze oraz opublikował ich wspólne zdjęcie.

- Krzysiu dziękuję Ci za wszystkie lata, podczas których byłeś gdzieś obok na koncertach. Moje serce wiele razy zrobiło Ci zdjęcie - napisał Wiśniewski pod ich wspólną fotografią.

- Mam nadzieję, że tam, gdzie jesteś, poczujesz się jak w domu. Do zobaczenia - dodał wokalista.

Michał Wiśniewski pożegnał fana

Facebook.com/MichalWisniewskiOfficial

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pompnik/Instagram/Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News