Michał Wiśniewski internauci zachwyceni
Fot. Wikimedia Serecki CC BY-SA 4.0
Mateusz Sidorek - 26 Lutego 2021

Michał Wiśniewski zapozował ze swoją piątą żoną. Internauci zachwyceni, inni porównują ją do Dominiki Tajner

Michał Wiśniewski opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoją piątą żoną. Fani zachwycili się widokiem Poli i lidera Ich Troje, zwłaszcza że ukochana piosenkarza nie pokazuje się zbyt często w mediach społecznościowych i stroni od wywiadów. Niektórzy internauci dostrzegli jej podobieństwo z Dominiką Tajner i zaczęli porównywać obie kobiety.

Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych Michał Wiśniewski postanowił po raz pierwszy od dłuższego czasu zapolował ze swoją piątą żoną. Pod zdjęciem pojawiły się zaskakujące komentarze internautów, którzy uważają, że Pola przypomina z wyglądu poprzednią partnerkę lidera Ich Troje, Dominikę Tajner.

Związki Michała Wiśniewskiego nigdy nie były owiane tajemnicą. Piosenkarz często wchodził w relacje z kobietami rozpoznawalnymi w polskim show-biznesie. Nigdy też nie ukrywał swoich wybranek i pokazywał się z nimi przed kamerami. Z Polą – jego obecną żoną – jest trochę inaczej.

Michał Wiśniewski i Pola pozują na Instagramie

Piąta żona Michała Wiśniewskiego stroni od mediów i daleko jej do Dominiki Tajner, Mandaryny czy Anny Świątczak, które często mogliśmy oglądać na ściankach i w polskim show-biznesie poruszały się z dużą pewnością.

Pola natomiast rzadko udziela wywiadów. W mediach społecznościowych ogranicza się przede wszystkim do chwalenia się efektami swojej pracy artystycznej. Sama nie ma ochoty być internetową celebrytką. Na co dzień zajmuje się fotografią.

Zbigniew Ziobro ujawnił przyczynę śmierci 3-latki, którą matka polewała lodowatą wodąZbigniew Ziobro ujawnił przyczynę śmierci 3-latki, którą matka polewała lodowatą wodąCzytaj dalej

Ukochana Michała Wiśniewskiego nie chciała zwracać na siebie dużo uwagi. To, jak wygląda, początkowo pokazywali przede wszystkim paparazzi, którzy chcieli się dowiedzieć o wybrance lidera Ich Troje czegoś więcej. Wreszcie para postanowiła zapolować na Instagramie.

Internauci porównują żonę Michała Wiśniewskiego do Dominiki Tajner

Dotychczas na wspólnych zdjęciach Michała Wiśniewskiego Pola najczęściej ma na sobie maskę albo odwraca twarz, by można było dobrze przyjrzeć się jej twarzy. Tym razem było jednak inaczej. Zakochani zapozowali na tle kolekcji piw.

Mam w końcu japońskie piwo w swojej kolekcji! (4 od lewej) – napisał Michał i oznaczył żonę na zdjęciu.

Jak można się domyślić, na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Pod fotografią pojawiło się wiele ciepłych komentarzy. Fani Michała wypowiadali się o jego żonie głównie w superlatywach.

Co tam piwo jak się ma taką żonę. Piękna Kobieta. No to pilnuj się Pan, Panie Wiśniewski tym razem – czytamy pod zdjęciem.

– Pani Pola bardzo urodziwa – dodał inny internauta.

Co ciekawe, w jednym z komentarzy zasugerowano, że Pola przypomina z wyglądu Dominikę Tetmajer. Tego piąta żona Michała Wiśniewskiego pewnie się nie spodziewała i niekoniecznie chciałaby być porównywana do byłych partnerek swojego męża.

Dominika. Podobne są do siebie – podsumowała jedna z internautek.

Pod tym komentarzem pojawiło się wiele polubień. Uważacie, że autorka tego wpisu masz rację? Może użytkowniczka Instagrama jednak trochę przesądziła? Sam Michał nie odniósł się do tej kwestii.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o Mariuszu Pudzianowskim, który opublikował w mediach zdjęcie sprzed lat. Strongmen i zawodnik MMA skomentował je w zabawny sposób. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Michał Wiśniewski

Z: www.instagram.com/m_wisniewski1972/

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News