Michał Wiśniewski pokazał syna
TRICOLORS/East News
Irmina Jach - 9 Lutego 2021

Michał Wiśniewski pokazał pierwsze zdjęcie syna. Wzruszający podpis

Michał Wiśniewski przed kilkoma dniami powitał na świecie piątego potomka. Muzyk właśnie pochwalił się pierwszym zdjęciem maleństwa. Fani nie kryją zachwytu podpisem, który zamieścił pod fotografią.

Michał Wiśniewski jest bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Lider zespołu Ich Troje regularnie publikuje kadry z życia prywatnego i chwali się doskonałymi relacjami z dziećmi. Wielbiciele gwiazdora długo czekali na pierwsze fotografie małego Falco Amadeusa.

Michał Wiśniewski pokazał syna

W minionym roku Michał Wiśniewski ożenił się po raz piąty. Kolejną wybranką gwiazdora została poznana przez internet Pola. Kobieta jest już matką czwórki dzieci z poprzednich związków. Para szybko ogłosiła, że ich liczna rodzina już wkrótce się powiększy.

Michał Wiśniewski nie ukrywał, że nie może doczekać się narodzin synka. W licznych wywiadach wyrażał nadzieję, że późne ojcostwo pozwoli mu na powrót do lat młodości. Nie ukrywał, że jest gotowy na nieprzespane noce i opiekę nad noworodkiem.

- Dziecko w tym wieku to taka trochę rewitalizacja starszego pana. Mam nadzieję, że koledzy w moim wieku się nie będą mieć mi za złe tego stwierdzenia, bo czujemy się na 18 lat, a przecież podchodzimy pod pięćdziesiątkę. [...] Obserwując znajomych w podobnej sytuacji, czy nawet byłego teścia, który też niedawno został tatą, widzę, że dziecko cudownie wpływa na życie. Powrót do pieluch z pewnością odmładza - mówił lider zespołu Ich Troje.

Waloryzacja rent i emerytur jednak większa niż zakładano. Ważna wiadomość dla wszystkich emerytówWaloryzacja rent i emerytur jednak większa niż zakładano. Ważna wiadomość dla wszystkich emerytówCzytaj dalej

Przed kilkoma dniami na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawiło się nagranie przedstawiające kolorową karuzelę kręcącą się nad dziecięcym łóżeczkiem. Na wideo było nie widać twarzy syna muzyka. Fani podejrzewali, że rodzice zamierzają chronić prywatność noworodka.

W lakonicznym podpisie, który pojawił się pod publikacją, piosenkarz potwierdził, że maluch jest już na świecie. Tak jak zapowiadał przed kilkoma miesiącami, noworodek otrzymał nietypowe imiona Falco Amadeus.

Dziś piosenkarz postanowił uchylić rąbka tajemnicy i podzielił się z wielbicielami fotografią przedstawiającą rączki dziecka. Chłopczyk, ubrany w białą bluzeczkę, spał w łóżeczku obok pluszowego misia, na którym wyhaftowano jego imię.

- Tacierzyństwo w okolicach pięćdziesiątki jest czymś wyjątkowym. Dzięki kochanie za to niezwykłe doświadczenie! Niedospany z przyjemnością - napisał muzyk pod zdjęciem.

Z opisu można wywnioskować, że maleństwo nie pozwala rodzicom na spokojne przesypianie nocy. Dla Michała Wiśniewskiego nie jest to jednak żadna przeszkoda. Późne rodzicielstwo było jego największym marzeniem, które spełniło się wraz z narodzinami Falco Amadeusa. Gratulujemy!

Michał Wiśniewski pokazał syna

Źródło zdjęcia: Instagram @m_wisniewski1972

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News