Sanatorium miłości ulubieniec mediów
Fot. Facebook.com Wiesława Kwiatek
Mateusz Sidorek - 4 Marca 2021

Ulubieniec widzów z "Sanatorium miłości" zmarł nagle. Media obiegły zdjęcia z cmentarza w rocznicę śmierci

Cezary Mocek był jedną z najpopularniejszych postaci programu „Sanatorium miłości”. Niestety niedługo po emisji sezonu, w którym się pojawił, senior zmarł. W piątek 19 lutego przypadła druga rocznica śmierci sympatycznego emeryta. Z tej okazji inne gwiazdy show TVP postanowiły zebrać się na cmentarzu i opublikować pamiątkowe zdjęcie w mediach społecznościowych.

„Sanatorium miłości” pożegnało jedną ze swoich gwiazd 19 lutego 2019 roku. Wówczas zmarł 67-letni Cezary Mocek. Wiadomość o śmierci uczestnika popularnego programu TVP była wielkim zaskoczeniem, zwłaszcza że dopiero co zszedł z planu produkcji. Obsada show i rodzina emeryta długo nie mogli pogodzić się z tym wydarzeniem.

Wielu uczestników „Sanatorium miłości” bardzo integruje się podczas kręcenia programu Telewizji Polskiej. W końcu wszyscy są na bardzo podobnym etapie życia – młodość mają już dawno za sobą, ale nadal żywią nadzieję, że może ich spotkać szczęśliwa miłość. Nic dziwnego, że śmierć Cezarego Mocka wywołaławśród nich ogromny smutek.

Druga rocznica śmierci „Sanatorium miłości”

Śmierć 67-letniego bohatera „Sanatorium miłości” bardzo przeżyła też prowadząca program Marta Manowska. Niedługo po potwierdzeniu tej przykrej informacji dziennikarka opublikowała na swoim Instagramie poruszający wpis.

Czaruś. Kochanie. Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi, jakich w życiu poznałam. Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, dowcipny jak nikt. Kopalnia wiedzy, doświadczeń, pomysłów i anegdot. Ale przede wszystkim byłeś wrażliwym, dobrym i pięknym człowiekiem. Mój telefon jest pełen wiadomości i pięknych sentencji od Ciebie. Tak bardzo wierzyłeś w miłość. „Jakby człowiek bał się miłości, to jakby bał się żyć”. Kocham Cię. Twoja Martynka – napisała.

Zapadła decyzja o uruchomieniu szpitali tymczasowych w dziewięciu województwachZapadła decyzja o uruchomieniu szpitali tymczasowych w dziewięciu województwachCzytaj dalej

Chociaż od śmierci Cezarego Mocka minęły już dwa lata, gwiazdy „Sanatorium miłości” nadal pamiętają o charakterystycznym uczestniku programu i koledze z planu. W tym roku także uczcili jego pamięć.

Gwiazdy „Sanatorium miłości” nad grobem Cezarego Mocka

Uczestnicy „Sanatorium miłości”, którzy osobiście poznali Cezarego Mocka, zebrali się po raz kolejny. Wiesława, Joanna, Małgosia i Marek spotkali się postanowili pokazać, że nadal ciepło wspominają zmarłego seniora.

W dniu rocznicy pogrzeby Cezarego Mocka wszyscy udali się na cmentarz i zrobili sobie zdjęcie nad grobem zmarłego kolegi. Fotografia została opublikowana na facebookowym profilu Wiesławy Kwiatek.

W drugą rocznicę śmierci odwiedziliśmy kochanego Cezarego – napisała pod zdjęciem seniorka.

Z tej okazji warto też przypomnieć wypowiedź Cezarego Mocka, która na długo wyryła się w pamięci prowadzącej oraz innych uczestników. Te słowa często bywają przytaczane w odniesieniu seniora.

W poszukiwaniu wielkiej miłości zrobiłem krok do przodu. Bać się miłości to tak, jakby bać się życia… – powiedział.

Cezary Mocek wylądował w szpitalu z powodu zapalenia płuc. Uroczystość pogrzebowa odbyła się w Łodzi na Starym Cmentarzu przy ul. Ogrodowej. Hołd seniorowi oddała nie tylko rodzina i przyjaciele, ale również inni uczestnicy „Sanatorium miłości” oraz prezes TVP Jacek Kurski.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o mamie Anny Przybylskiej, która wylądowała w szpitalu. Kobieta zaraziła się koronawirusem. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Sanatorium miłości nie żyje

Z: Facebook.com Wiesława Kwiatek

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News