Mężczyzna zaskoczył wszystkich
Imgur.com RowAndCo
Monika Majko - 11 Marca 2021

Położył na ziemi 4 deski i zaczął budować domek dla dziecka. Sąsiedzi od razu pozazdrościli

Mężczyzna wpadł na fantastyczny pomysł i postanowił postawić domek nad ziemią. Położył na trawie cztery deski, a następnie zaczął je zbijać. Kiedy skończył budować, jego najbliżsi byli zachwyceni, a sąsiedzi spoglądali na ogródek rodziny z zazdrością.

Mężczyzna chciał sprawić radość swojemu synowi. Chłopiec był zachwycony budowlą, którą stworzył dla niego tata. Zdjęcia dokumentujące proces tworzenia domku oraz efekt końcowy pracy mężczyzny trafiły do sieci i zachwyciły internautów.

Mężczyzna zbudował domek nad ziemią dla swojego syna

Niemal każde dziecko marzy o domku na drzewie, w którym mogłoby spędzać całe dnie na zabawie. Niestety, nie każdy mieszka w domu, który ma ogródek, a jeśli nawet, to nie zawsze znajduje się na jego terenie drzewo, które będzie miało odpowiednie warunki na taką budowlę, a do tego będzie w stanie utrzymać jej ciężar.

Taką przeszkodę napotkał mężczyzna, który pragnął sprawić swojemu synowi radość i zbudować mu domek do zabaw w ogrodzie. Niestety, brak odpowiedniego drzewa bardzo komplikował plany, jednak pomysłowy tata wpadł na rozwiązanie, które okazało się strzałem w dziesiątkę.

Mężczyzna zaopatrzył się w deski oraz niezbędny sprzęt i przystąpił do pracy. Poszczególne etapy budowy dokumentował za pomocą aparatu fotograficznego, a zdjęcia zamieścił w sieci. Opublikowano je na portalu imgur.com na profilu „RowAndCo”.

Nagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaNagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaCzytaj dalej

Pomysłowy mężczyzna najpierw umieścił na ziemi cztery deski, a następnie zabrał się do pracy. Odmierzył prostokąt i oczyścił pole z trawy, a następnie wkopał w ziemię sześć drewnianych podpór, na których zbudował z desek podest.

Następnie na podeście umieścił zbitą z kolejnych desek konstrukcję domku. Jedną ścianę budowli pozostawił otwartą, jednak dla bezpieczeństwa umieścił po tej stronie podestu wysokie barierki, mające zapobiegać przypadkowym upadkom.

Tata zadbał również o to, by zabezpieczyć wnętrze domku przed deszczem. Nad konstrukcją zamontował nieprzepuszczający wodę dach, który również zbudował z drewnianych elementów. Gdy główne elementy budowli były gotowe, przyszedł czas na detale.

Choć dorosły mężczyzna był w stanie bez problemu wejść na znajdujący się nad ziemią podest z domkiem, dla jego kilkuletniego syna było to niemożliwe. Tata zamontował więc szeroką drabinę, by dziecko mogło bezpiecznie wspinać się na górę.

Na koniec ojciec chłopca ozdobił domek kolorowymi obrazkami i literkami, a także umieścił w nim małe krzesełko. Domownicy pochwalili mężczyznę za wspaniały pomysł, a budowla wywołała ogromny uśmiech na twarzy jego syna.

Mężczyzna zbudował domek do zabawy dla syna

Mężczyzna zbudował domek do zabawy dla syna

Imgur.com RowAndCo

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Podaj.to/Imgur

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News