Żona straciła męża i synka
Facebook.com/The-Hill-Triplets-Due-October-2016
Monika Majko - 11 Marca 2021

Na pogrzebie męża żona wyszeptała mu do ucha trzy słowa. Okazało się, że jest w ciąży

Żona mężczyzny nie spodziewała się tak wielkiej tragedii. W jednej chwili straciła ukochanego oraz synka. Podczas pogrzebu męża kobieta nachyliła się nad trumną i wyszeptała mu do ucha trzy słowa. Dwa miesiące później trafiła do szpitala.

Mężczyzna nie wiedział, że jego żona jest w ciąży. Kobieta nie zdążyła przekazać mu radosnych wieści, ponieważ jej ukochany zginął w wypadku samochodowym. To, co wydarzyło się później, zupełnie zaskoczyło wdowę.

Żona zmarłego mężczyzny była w ciąży

Courtney Hill wielokrotnie bała się o życie swojego męża Bryan'a, ponieważ mężczyzna był zawodowym żołnierzem i wyjeżdżał na misje. Kiedy zakończył pracę w wojsku, kobieta odetchnęła z ulgą. Małżeństwo miało nadzieję, że niespokojne dni mają już za sobą.

Niestety, wkrótce okazało się, że los zgotował Courtney prawdziwe piekło. W 2016 roku Bryan zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło niedaleko ich domu. Mężczyzna odwoził do przedszkola ich syna, Reagana. Chłopiec również nie przeżył.

Świat Courtney w jednej chwili legł w gruzach. Kobieta została sama z córką, jednak wdowa nie miała czasu na rozpacz, ponieważ wkrótce okazało się, że jest w ciąży. Bryan nie wiedział, że ponownie zostanie ojcem. Żona poinformowała go o tym w czasie pogrzebu.

Nagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaNagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaCzytaj dalej

- Będziemy mieli dziecko - szepnęła Courtney do ucha martwego męża.

Dwa miesiące później Courtney poczuła silne skurcze brzucha i bardzo się wystraszyła. Po śmierci męża i syna kobieta przeżywała czas żałoby, który był dla niej bardzo stresujący. Wdowa bała się, że miało to wpływ na przebieg jej ciąży i obawiała się poronienia, dlatego natychmiast udała się do szpitala.

Lekarze przeprowadzili badania, a następnie poinformowali Courtney o tym, że nie spodziewa się jednego dziecka, tylko trójki. Ta wiadomość zupełnie zaskoczyła kobietę, która nie miała pojęcia, że jest w ciąży mnogiej.

Niestety, jedno z dzieci kilka tygodni później zmarło, jednak jego rodzeństwo - Miles i Harper - urodziło się zupełnie zdrowe. Courtney wciąż jednak pamięta o zmarłym synku i powtarza, że urodziła trojaczki, a nie bliźniaki, a chłopczyk dołączył już do taty i brata w niebie.

Courtney podzieliła się swoją niezwykłą historią w sieci. Choć kobieta bardzo przeżyła utratę ukochanego mężczyzny, wie, że musi być silna dla swoich dzieci i nie zamierza się poddawać.

Żona straciła męża

Facebook.com/The-Hill-Triplets-Due-October-2016

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Podaj.to/Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News