Marzena Rogalska ujawniła całą prawdę
Instagram.com marzena_rogalska
Monika Majko - 1 Marca 2021

Marzena Rogalska przerwała milczenie. Ujawnia kulisy odejścia z TVP

Decyzja Marzeny Rogalskiej o rezygnacji z pracy w TVP zaskoczyła wszystkich. Prezenterka zniknęła z anteny Telewizji Polskiej po 12 latach. Gwiazda przerwała milczenie i ujawniła całą prawdę o swoim odejściu z TVP.

Marzena Rogalska ogłosiła swoją decyzję o odejściu z TVP tuż po ogólnopolskim strajku mediów pod hasłem „Media bez wyboru”. Ta informacja wstrząsnęła fanami gwiazdy oraz całym środowiskiem dziennikarskim w kraju. W rozmowie z Beatą Sadowską prezenterka zdradziła przyczyny i szczegóły swojej rezygnacji ze współpracy z Telewizją Polską.

Marzena Rogalska odeszła z TVP po 12 latach pracy w stacji

- Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej - poinformowała za pomocą mediów społecznościowych Marzena Rogalska.

Odejście z pracy w TVP uwielbianej prezenterki i prowadzącej m.in. „Pytania na śniadanie” zszokowała widzów. Wiele osób podejrzewało, że decyzja gwiazdy miała związek z ogólnopolskim strajkiem mediów, do którego Telewizja Polska nie dołączyła. Niedawno Marzena Rogalska wyjawiła prawdę o kulisach swojej rezygnacji.

- To przede wszystkim zrobiłam dla siebie. Tego dnia miałam dyżur, ludzie byli okrutni, ale nie chciałam podejmować decyzji w pośpiechu. Podświadomość zaczęła działać jednak wcześniej. Potem to było szaleństwo. Chciałam dla siebie wyrwać jeden wolny dzień, ale się nie dało. Nawet dziś urywają się telefony - wyznała Marzena Rogalska w rozmowie z Beatą Sadowską.

Nie żyje Andrzej RozmusNie żyje Andrzej RozmusCzytaj dalej

Gwiazda przyznała, że po ogłoszeniu swojej decyzji otrzymała ogromne wsparcie nie tylko od fanów i bliskich, ale również od kolegów po fachu. Pod postem informującym o jej zakończeniu współpracy z TVP pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy oraz gratulacji.

- Ludzie mi gratulują odwagi i ja też sobie gratuluje, że podjęłam tę decyzję z brzucha i na swoich warunkach. Czytałam znaki, że idę za sobą i za swoim głosem wewnętrznym [...] W strajku mediów brali udział nasi koledzy, którzy pracują w innych stacjach. Tym bardziej mnie to ujęło, że ci wszyscy ludzie naprawdę się zerwali, by mi dodać otuchy - mówiła dziennikarka.

Marzena Rogalska nie ukrywa, że cieszy się z decyzji, którą podjęła. Dziennikarka przyznała również, że nowe propozycje zawodowe pojawiły się niemal natychmiast po ogłoszeniu przez nią odejścia z pracy w TVP. Na razie jednak gwiazda nie podjęła żadnych decyzji i chwilowo planuje nieco odpocząć.

- Wolność smakuje wspaniale i nasycam się nią, cieszę się. Mam zaufanie do świata i do tego, co się wydarzy. Mam w sobie zgodę na to - wyznała Rogalska.

- Na wschodzie mówią, że jak człowiek podejmuje trudną decyzję - to nagle ten świat tak z tobą się harmonizuje - dodała.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News