Marzena Rogalska została wycięta
Fot. Instagram.com/marzena_rogalska
Mateusz Sidorek - 26 Lutego 2021

TVP wycięła Rogalską ze spotu promującego TVP Kobieta. Zamiast niej wklejono „nową” gwiazdę

W związku z tym, że Marzena Rogalska zrezygnowała ze współpracy z Telewizją Polską, została usunięta ze spotu promującego nowy kanał TVP Kobieta. Doświadczoną prezenterkę telewizyjną zastąpiła Izabella Krzan, która pojawiła się już u boku Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”. Nowa stacja już niedługo rozpocznie nadawanie.

Marzena Rogalska z pewnością nie będzie już reprezentować kanału Telewizji Polskiej. Choć dziennikarka brała udział w spocie promującym nową stację TVP Kobieta, dzień później zakończyła współpracę z publicznym nadawcą. Producenci niedawno przedstawili nowe nagranie, z którego wycięto znaną prezenterkę.

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP wywołało duże zamieszanie w mediach. Prezenterka była związana z Telewizją Publiczną przez 12 lat. Część gwiazd polskiego show-biznesu, która od dawna krytykowała politykę publicznego nadawcy, od razu pogratulowała prezenterce kojarzonej z „Pytaniem ze śniadanie”.

Nowy spot reklamujący TVP Kobieta bez Marzeny Rogalskiej

Decyzja o odejściu Marzeny Rogalskiej tym bardziej zdziwiła mnóstwo osób, ponieważ dwa dni wcześniej prezenterka pojawiła się w spocie reklamującym nową stacje TVP Kobieta. O rezygnacji ze współpracy poinformowała we wtorek 16 lutego.

Zaledwie dzień przed przekazaniem zaskakującej decyzji dziennikarka nagrywała też kolejny odcinek programu „Zacznij od nowa”.

Wiemy, jak czuje się wdowa po Krzysztofie KowalewskimWiemy, jak czuje się wdowa po Krzysztofie KowalewskimCzytaj dalej

Podczas czwartkowej prezentacji wiosennej ramówki telewizja publiczna zaprezentowała nowy klip promocyjny TVP Kobieta, na którym nie było już Marzeny Rogalskiej. Zastąpiła ją Izabella Krzan, która pojawiła się już u boku Tomasza Kammela jako nowa prowadząca „Pytanie na śniadanie”.

Marzena Rogalska miała prowadzić nowy program z Tomaszem Kammelem?

Nie wiadomo dokładnie, jaką funkcję w TVP Kobieta miała pełnić Marzena Rogalska. Niektórzy sugerują, że miała prowadzić nowy program wraz z Tomaszem Kammelem, z którym pracowała już od lat.

Warto przypomnieć, że spot TVP Kobieta został mocno skrytykowany przez falę internautów za powielanie stereotypów i przedstawianie kobiet w krzywdzący sposób. Sama dyrektor stacji natomiast uważa, że będzie to kanał wartościowy.

TVP Kobieta będzie wyjątkowym kanałem wyspecjalizowanym - mądrym, misyjnym oraz pełnym pasji i inspiracji. Stacja będzie się wyróżniać dobrą, nowoczesną i zróżnicowaną ofertą programową. Jestem przekonana ze będziemy nr 1 wśród stacji lifestylowych w Polsce – twierdzi dyrektor stacji Iwona Bocian-Zaciewska w rozmowie z portalem w rozmowie z portalem „wirtualnemedia.pl”.

TVP Kobieta ma pojawić się na antenie Telewizji Polskiej 8 marca – w Dzień Kobiet. Programy, które będą emitowane przez stację, mają prowadzić między innymi Marta Manowska, Agata Konarska, Agnieszka Mielczarek, Ida Nowakowska i Małgorzata Tomaszewska. Nową wersję spotu można zobaczyć TUTAJ.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o tym, jak Agnieszka Suchora znosi trudny okres po śmierci męża. Prawdę ujawniła jej przyjaciółka, Agata Kulesza. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News