Marzena Rogalska podjęła decyzję
Instagram.com marzena_rogalska
Monika Majko - 16 Lutego 2021

Marzena Rogalska podjęła decyzję o odejściu z TVP. Właśnie poznaliśmy powód

Tego widzowie Telewizji Polskiej się nie spodziewali. Marzena Rogalska podjęła ostateczną decyzję i zrezygnowała ze współpracy z TVP. Gwiazda poinformowała fanów o swoim odejściu ze stacji za pomocą mediów społecznościowych, gdzie zamieściła krótki komentarz w tej sprawie.

We wtorkowe popołudnie Marzena Rogalska poinformowała fanów o zakończeniu współpracy z TVP. Gwiazda w uzasadnieniu swojej decyzji powołała się m.in. na wydarzenia związane z niedawnym strajkiem mediów przeciw wprowadzeniu dodatkowego podatku od reklam.

Marzena Rogalska odchodzi z TVP

Gwiazda przekazała informacje o swojej rezygnacji ze współpracy z Telewizją Publiczną za pomocą mediów społecznościowych. We wtorek 16 lutego na Instagramie Marzeny Rogalskiej pojawiło się krótkie oświadczenie w tej sprawie, w którym dziennikarka tłumaczy swoją decyzję.

- Po dwunastu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku była najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14 do 18 będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic” - przekazała gwiazda.

- Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa - dodała dziennikarka w swoim wpisie.

Smutna wiadomość dla Jolanty Kwaśniewskiej. Nie żyje Andrzej Kratiuk, prezes jej fundacjiSmutna wiadomość dla Jolanty Kwaśniewskiej. Nie żyje Andrzej Kratiuk, prezes jej fundacjiCzytaj dalej

Marzena Rogalska wspomniała w komunikacie wydarzenia ze środy 10 lutego br. W tym dniu odbył się ogólnopolski strajk mediów pod hasłem „Media bez wyboru”. Redakcje m.in. stacji telewizyjnych, radiowych oraz portali informacyjnych wspólnie sprzeciwiły się planom rządu, dotyczącym wprowadzenia dodatkowego podatku reklamowego dla mediów komercyjnych.

Do strajku nie dołączyła Telewizja Publiczna, która normalnie nadawała swój program. Tego dnia wydanie „Pytania na śniadanie” poprowadzili Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, a po emisji programu w sieci pojawiło się wiele krytycznych komentarzy w kierunku dziennikarzy, którym zarzucano m.in. brak wsparcia dla kolegów z branży.

W związku z kontrowersjami, jakie wywołał ostatnio strajk mediów, fani dziennikarki z ogromnym entuzjazmem przyjęli jej decyzję o pożegnaniu się ze stacją TVP. Pod oświadczeniem prezenterki pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

- Pani Marzenko wierzyłam w panią i się nie zawiodłam. Szkoda Waszego duetu. PNŚ oglądałam dla Was - napisała jedna z fanek dziennikarki.

- Mądra decyzja, brawo! Powodzenia w dalszej karierze - dodała kolejna

Marzena Rogalska odchodzi z TVPInstagram.com marzena_rogalska

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News