Marta Manowska
Instagram.com martamanowska
Monika Majko - 21 Lutego 2021

Przykre doniesienia dot. Marty Manowskiej. Prawdopodobnie przechodzi zawód miłosny

Choć Marta Manowska towarzyszy bohaterom „Sanatorium miłości” oraz „Rolnik szuka żony” w szukaniu uczucia, okazuje się, że sama nie ma szczęścia w szukaniu swojej drugiej połówki. Media obiegły przykre doniesienia o prezenterce, która prawdopodobnie po raz kolejny przechodzi zawód miłosny.

Jakiś czas temu Marta Manowska chwaliła się swoim tajemniczym związkiem, a na jej palcu pojawił się pierścionek zaręczynowy. Fani trzymali kciuki za szczęście prezenterki i z niecierpliwością oczekiwali wiadomości o jej ślubie. Niestety, wychodzi na to, że będą musieli jeszcze chwilę poczekać.

Marta Manowska pomaga seniorom i rolnikom w poszukiwaniu miłości

Jakiś czas temu media obiegły informacje o zaręczynach Marty Manowskiej z tajemniczym Adamem, którego gwiazda TVP miała poznać na planie jednego z programów, które prowadzi. Gwiazda podkreślała, że w końcu trafiła na właściwego mężczyznę.

- Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży, zostawię dla siebie. Ta miłość sama mnie znalazła - mówiła gwiazda, cytowana przez „Dobry Tydzień”.

Wszystko zdawało się układać po myśli prezenterki, a fani z wielką ciekawością oczekiwali kolejnych informacji o jej związku. Jeden z uczestników „Sanatorium miłości” zapowiadał nawet rychły ślub pary.

Od 2 sierpnia zmiany w dowodach osobistych. Zostaną wprowadzone m.in. odciski palcówOd 2 sierpnia zmiany w dowodach osobistych. Zostaną wprowadzone m.in. odciski palcówCzytaj dalej

- Marta i Adam to najpiękniejsza para młodych ludzi, jaką widziałem. Na pewno wszyscy stawimy się na ślubie i obficie posypiemy ich ryżem na szczęście - cytował jego wypowiedź „Dobry Tydzień”.

Okazuje się jednak, że Marta Manowska prawdopodobnie ponownie przechodzi zawód miłosny.Jak donoszą członkowie ekipy programu „Sanatorium miłości”, dźwiękowiec Adam przestał adorować prezenterkę, a z jej dłoni zniknął pierścionek zaręczynowy.

- Nikt nie śmiał zapytać, dlaczego z jej palca zniknął pierścionek zaręczynowy - przekazały osoby z otoczenia gwiazdy TVP.

W tym trudnym momencie wsparcie Marcie Manowskiej miał okazać terapeuta Mirosław Czarko-Wasiutycz, który pojawił się jako gość na planie „Sanatorium miłości”. Jak donosi „Dobry Tydzień”, prezenterka i terapeuta długo rozmawiali po nagraniu, a mężczyzna wypowiadał się o dziennikarce w ciepłych słowach.

- Marta nie czuje presji kamer. Jest pełna empatii, potrafi dotrzeć do ludzi. Choć trudno mi stwierdzić, co tak naprawdę się w niej kryje, bo za krótko się znamy - powiedział tygodnikowi Mirosław Czarko-Wasiutycz.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

źródło: Pomponik/Dobry Tydzień

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News