Agustin Egurrola opublikował wymowny wpis w sieci
Instagram.com agustinegurrola
Monika Majko - 21 Lutego 2021

Agustin Egurrola opublikował wpis po raz pierwszy po przejściu do TVP

Do tej pory Agustin Egurrola znany był polskim widzom z anteny stacji TVN. Już niedługo jednak fani zobaczą choreografa w roli jurora w programie „Dance Dance Dance” Telewizji Polskiej. Po ogłoszeniu przez gwiazdora współpracy z TVP, w jego kierunku posypały się negatywne komentarze. Egurrola w końcu skomentował sprawę - na swój sposób.

Agustin Egurrola wywołał ogromne poruszenie, kiedy ogłosił podjęcie współpracy z TVP. Wiele osób skrytykowało jego decyzję, a wśród nich znaleźli się również koledzy i byli współpracownicy gwiazdora. Radości z podjęcia współpracy ze znanym choreografem nie kryły jednak władze Telewizji Polskiej.

Agustin Egurrola będzie jurorem w nowym sezonie programu „Dance Dance Dance”

- Artystyczny transfer roku stał się faktem. Wśród jurorów najbardziej znany choreograf w Polsce Agustin Egurrola, który do Telewizji Polskiej przeszedł z komercyjnej konkurencji. W jury zasiądzie obok Joanny Jędrzejczyk oraz Idy Nowakowskiej. Zapowiadają się wielkie emocje - relacjonował prowadzący „Wiadomości” na TVP Michał Adamczyk.

Słynny choreograf dołączy do składu sędziowskiego nowej edycji tanecznego hitu Telewizji Polskiej i zasiądzie w fotelu jurora obok Idy Nowakowskiej i Joanny Jędrzejczyk. Decyzja o rozpoczęciu współpracy z TVP spotkała się jednak z krytyką zarówno fanów choreografa, jak i jego kolegów z branży i byłych współpracowników. Swoją negatywną opinię w tej sprawie wyraziła m.in. Kinga Rusin, która opublikowała w sieci pełen oburzenia wpis.

- Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też pozdrawiam, o ile jeszcze tam wiszą! Ps. Agustin, gratuluję laudacji we wczorajszych Wiadomościach. Żeby tylko prezes nie był zazdrosny - napisała dziennikarka.

Od 2 sierpnia zmiany w dowodach osobistych. Zostaną wprowadzone m.in. odciski palcówOd 2 sierpnia zmiany w dowodach osobistych. Zostaną wprowadzone m.in. odciski palcówCzytaj dalej

Swój smutek związany z tą sytuacją wyraził również Michał Piróg, który w rozmowie „Faktem” nie ukrywał, że przejście jego kolegi po fachu do TVP bardzo nim wstrząsnęło. Telewizja Publiczna już od jakiegoś czasu oskarżana jest m.in. o manipulowanie widzami oraz bezkrytyczną przychylność partii rządzącej.

Choć głosy krytyki w tej sprawie nie milkną, Agustin Egurrola przez wiele dni nie zdecydował się na oficjalny komentarz w sprawie swojego przejścia do TVP. Wczoraj jednak na jego profilu instagramowym pojawił się wymowny wpis. Gwiazdor opublikował grafikę z cytatem z Agnieszki Osieckiej i podpisał zdjęcie słowami „Nic nie poczeka...”.

- Myślałam, że zawsze będziemy młodzi, że świat poczeka. Nic nie poczekało. Nie odkładajcie na później piosenek, egzaminów, dentysty, a przede wszystkim nie odkładajcie na później miłości - brzmi cytat poetki opublikowany na Instagramie choreografa.

Pod postem Agustina Egurroli natychmiast pojawiły się komentarze od osób, które dawały znać gwiazdorowi, że odczytały jego intencje. Wynika z nich, że potraktowali opublikowany przez niego cytat jako komentarz do kontrowersyjnej decyzji, którą podjął w ostatnim czasie.

- Tak jest... robić swoje i korzystać - skomentowała jedna z internautek.

Agustin Egurrola opublikował poruszający wpis na InstagramieInstagram.com agustinegurrola

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

źródło: Fakt/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News