Marta Manowska pochwaliła się kolejnym osiągnięciem
TRICOLORS/East News
Irmina Jach - 16 Lutego 2021

Wspaniałe nowiny o Marcie Manowskiej. Poprowadzi nowy program w TVP

Marta Manowska poprowadzi kolejny program emitowany na antenie TVP. Dziennikarka, która cieszy się sympatią Jacka Kurskiego, zyskuje coraz większą popularność. Fani nie kryją zachwytu osiągnięciami ulubienicy, posypały się gratulacje.

Marta Manowska błyskawicznie urosła do miana jednej z największych gwiazd TVP. Dziennikarka po raz pierwszy pojawiła się na antenie jako prowadząca program „Rolnik szuka żony”. Miłosne reality show szybko stało się hitem, a stacja nieustannie realizuje kolejne edycje.

Marta Manowska pochwaliła się kolejnym osiągnięciem

Gospodyni zyskała sympatię nie tylko uczestników programu, ale także widzów zgromadzonych przed telewizorami, którzy uważają ją za jedną z najsympatyczniejszych gwiazd TVP. Nic dziwnego, że władze stacji regularnie umieszczają ją w obsadzie kolejnych produkcji.

Marta Manowska jest gospodynią show „Sanatorium miłości”, które również przyniosło jej popularność. Charyzmatyczna dziennikarka natychmiast znalazła wspólny język z seniorami, którzy podczas turnusów poszukują swojej drugiej połówki.

Program przyniósł gospodyni nie tylko możliwość rozwoju zawodowego, ale także miłość. Niedawno tabloidy obiegła wiadomość o tym, że zaręczyła się z jednym z dźwiękowców pracujących przy realizacji produkcji.

Wiemy jak mieszka Łukasz Szumowski. Zdjęcia pięknej okolicy robią wrażenieWiemy jak mieszka Łukasz Szumowski. Zdjęcia pięknej okolicy robią wrażenieCzytaj dalej

- Myślę, że to ten jedyny. [...] Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła - mówiła w jednym z wywiadów.

Marta Manowska może pochwalić się nie tylko udanym związkiem, ale także nowym kontraktem zawodowym. Telewizja Polska, idąc wzorem innych stacji telewizyjnych, postanowiła stworzyć kanał dedykowany kobietom.

-Jestem przekonany, że dzięki wyjątkowym i interesującym programom TVP Kobieta skradnie serca Polek i stanie się ich ulubionym miejscem spotkań - zapowiadał Jacek Kurski.

TVP Kobieta ma emitować głównie programy kulinarne, dekoratorskie, czy wywiady z inspirującymi gwiazdami. Dziennikarka znana z „Sanatorium miłości” ma poprowadzić format „Kobiety w drodze”, gdzie będzie przeprowadzała wywiady z inspirującymi paniami.

Czekacie na najnowszy program Marty Manowskiej? Będziecie oglądać jej poczynania na antenie stacji TVP Kobieta?

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News