Marcin Prokop opublikował w sieci nowe zdjęcie
Instagram.com _marcinprokop_
Monika Majko - 3 Marca 2021

"Będę miał dzidziusia". Zabawne zdjęcie Marcina Prokopa

Marcin Prokop opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które poruszyło fanów. Gwiazdor stacji TVN ogłosił wielbicielom radosną nowinę, a pod fotografią natychmiast pojawiły się dziesiątki komentarzy z gratulacjami. Oczywiście prezenter zdecydował się po prostu zażartować z wszelkich plotek dotyczących ciąż celebrytów.

Marcin Prokop zaskoczył wszystkich swoich fanów. Gwiazdor udostępnił w sieci zdjęcie, a w opisie fotografii wyznał, że spodziewa się dzidziusia. Na widok wpisu dziennikarza fani pokładali się ze śmiechu.

Marcin Prokop opublikował nowe zdjęcie na swoim Instagramie

Takiego wyznania nikt się nie spodziewał. Marcin Prokop opublikował w sieci swoje zdjęcie, a w jego opisie poinformował fanów, że spodziewa się dzidziusia. Obok fotografii można znaleźć bardzo prześmiewczy opis.

- Chciałem, żebyście dowiedzieli się ode mnie, a nie z plotkarskich mediów. Będę miał dzidziusia - napisał gwiazdor.

Na fotografii widać Marcina Prokopa, który pozuje na kamiennej plaży, kucając nad ogromnym „jajkiem”. Zaskoczeni, a zarazem rozbawieni internauci pogratulowali dziennikarzowi, a wielu z nich nie mogło przepuścić tak świetnej okazji do żartów.

Zapadła decyzja o uruchomieniu szpitali tymczasowych w dziewięciu województwachZapadła decyzja o uruchomieniu szpitali tymczasowych w dziewięciu województwachCzytaj dalej

- Szczęście miał Kajko, lecz Prokop ma jajko! - skomentował post gwiazdora jeden z internautów.

- Wreszcie to z siebie wydusiłeś - żarotwał kolejny fan dziennikarza.

- Myślałam, że to trzeba na jajkach siedzieć, a nie nad nimi - dodała inna użytkowniczka sieci.

18 lat temu uwielbiany przez widzów prezenter stacji TVN związał się z Marią Prażuch, a ślub para wzięła w 2011 roku. Marcin Prokop wraz z żoną wychowuje obecnie nastoletnią córkę, Zosię. Dziewczynka ma już 15 lat, jednak gwiazdor bardzo chroni jej prywatność i nie publikuje jej wizerunku w sieci.

Marcin Prokop rozbawił fanów

Instagram.com _marcinprokop_

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Instagram/Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News