Piotr Żyła jest w nowym związku
Instagram.com piotr_zyla_official
Monika Majko - 3 Marca 2021

Wszystko miał zdradzić znajomy Piotra Żyły. Chodzi o plany ślubne

Jak donosi redakcja tygodnika „Rewia”, Piotr Żyła ma ostatnio dobrą passę nie tylko w poczynaniach sportowych, ale również w życiu prywatnym. Jeden ze znajomych skoczka miał ujawnić, że 34-latek wraz ze swoją młodą partnerką planują niedługo sformalizować swój związek.

W 2018 roku sąd orzekł o rozwodzie za porozumieniem stron pomiędzy Piotrem Żyłą i jego żoną, Justyną. Jakiś czas temu skoczek związał się z dużo młodszą od siebie partnerką i wszystko wskazuje na to, że nowa miłość bardzo mu służy.

Piotr Żyła jest w związku z 23-letnią Marceliną Ziętek

Małżeństwo skoczka z Justyną zakończyło się głośnym rozwodem. Choć na sali sądowej para rozstała się za porozumieniem stron, w mediach byli partnerzy niejednokrotnie obrzucali się oskarżeniami. Justyna Żyła przede wszystkim wytykała byłemu mężowi niewierność oraz brak zainteresowania ich wspólnymi dziećmi.

- Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki - tłumaczył z kolei skoczek w swoim wpisie na Facebooku.

Justyna Żyła utrzymuje, że pogodziła się z rozstaniem z mężem, jednak co jakiś czas publicznie odnosi się do skoczka i jego zachowania. Na wieść o jego nowej miłości celebrytka zachowała jednak zimną krew i życzyła nowej partnerce Piotra Żyły wszystkiego dobrego.

Skandaliczny artykuł w niemieckiej gazecie. Dziennikarz obraził Piotra ŻyłęSkandaliczny artykuł w niemieckiej gazecie. Dziennikarz obraził Piotra ŻyłęCzytaj dalej

- Życzę jej szczęścia. Niech ma ten miód. Ale o dzieciach niech pamięta - powiedziała „Pudelkowi” Justyna Żyła.

Choć para oficjalnie nigdy nie potwierdziła doniesień o swoim związku, fani Piotrka Żyły już od dawna trzymają kciuki za jego nową relację. 23-letnia Marcelina Ziętek, to była Miss Południa Nastolatek, a także aktorka znana z takich produkcji, jak „19+” oraz „Szkoła”.

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się również doniesienia o ich ślubie. Fani już nie mogą się doczekać tego wydarzenia. Jak zapowiedział jeden ze znajomych skoczka w rozmowie z „Rewią”, być może już niedługo para przekaże radosne nowiny.

- Przy nowej, młodziutkiej partnerce Piotr narodził się jeszcze raz, nabrał wiatru w żagle. Marcelina jest jego natchnieniem. Na pewno wkrótce wezmą ślub - podkreślił znajomy skoczka w rozmowie redakcją tygodnika.

Niedawno na Instagramie Piotra Żyły pojawiło się zdjęcie z budowy. Skoczek chwalił się, że już niedługo ukończy swój dom. Fani są przekonani, że będzie to wspólne gniazdko dla niego oraz jego ukochanej i mocno trzymają kciuki za ich związek.

Piotr Żyła jest w nowym związku

Instagram.com piotr_zyla_official

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: WP/Facebook/Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News