Żona Krzysztofa Kowalewskiego przerwała milczenie
TRICOLORS/East News
Irmina Jach - 16 Lutego 2021

Wdowa po Krzysztofie Kowalewskim przerwała milczenie. Podziękowała za wsparcie

Żona Krzysztofa Kowalewskiego podziękowała przyjaciołom i znajomym za wsparcie, jakie okazali jej rodzinie w trudnym czasie po śmierci aktora. Wdowa opublikowała w mediach społecznościowych kolejny wzruszający wpis. Trudno powstrzymać łzy.

Agnieszka Suchora od śmierci Krzysztofa Kowalewskiego przeżywa trudne chwile. Na szczęście sympatycy aktora okazali jej ogromne wsparcie i wyciągnęli pomocną dłoń w obliczu tragedii. Wdowa postanowiła podziękować za okazane serce.

Żona Krzysztofa Kowalewskiego podziękowała przyjaciołom i znajomym

- Wszystkim przyjaciołom i znajomym bardzo dziękujemy za współczucie, myśli i czułość, którymi otoczyliście nas w tym trudnym momencie. Agnieszka i Gabrysia - napisała Agnieszka Suchora we wpisie opublikowanym na portalu Facebook.

To nie pierwszy raz, kiedy wdowa złożyła hołd zmarłemu mężowi. Informacja o śmierci aktora została udostępniona właśnie przez jego żonę, która podzieliła się z fanami fotografią Krzysztofa Kowalewskiego, której towarzyszył podpis: „Najdroższy, najwspanialszy, najczulszy. Nie przegrał żadnej walki”.

Agnieszka Suchora była drugą żoną artysty. Krzysztof Kowalewski po raz pierwszy stanął przed ołtarzem w latach 60. Jego małżeństwo z kubańską tancerką Vivian Rodriguez nie przetrwało próby czasu, mimo że para szybko powitała na świecie syna, który obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Smutna wiadomość dla Jolanty Kwaśniewskiej. Nie żyje Andrzej Kratiuk, prezes jej fundacjiSmutna wiadomość dla Jolanty Kwaśniewskiej. Nie żyje Andrzej Kratiuk, prezes jej fundacjiCzytaj dalej

Gwiazdor poznał aktorkę, która trwała u jego boku aż do śmierci, podczas prób do przedstawienia „Wieczór Trzech Króli” w stołecznym Teatrze Współczesnym. Mimo że różnica wieku pomiędzy artystami wynosiła ponad trzy dekady, pokochali się niemal od pierwszego wejrzenia.

- Przyszłam na próbę spektaklu „Wieczór Trzech Króli”, w którym on grał. Trochę się spóźnił, ale miło się ze mną przywitał. Miał na sobie czerwony sweter. Było w nim wszystko, co pociągało mnie w mężczyźnie: poczucie humoru, autorytet. Był dużym facetem, przy którym czułam się bezpiecznie, a do tego najłagodniejszym człowiekiem na świecie - komentowała niegdyś Agnieszka Suchora.

Zakochani pobrali się w 2002 roku. Wkrótce na świecie pojawiła się ich jedyna córka, Gabriela. Krzysztof Kowalewski nie krył, że rodzina zawsze była dla niego priorytetem i spełniał się w roli szczęśliwego męża i ojca. Towarzystwo ukochanej żony i dzieci zapewniały mu poczucie bezpieczeństwa w trudnych chwilach.

Krzysztof Kowalewski odszedł 6 lutego w wieku 83 lat. Znany aktor przez ostatnie lata zmagał się z poważnymi problemami kardiologicznymi. Przed rokiem media obiegło zdjęcie aktora, które wskazywało na to, że gwiazdor znacznie schudł i poruszał się o lasce.

Data pogrzebu artysty nie została podana do informacji publicznej. Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że uroczystości odbędą się około 20 marca, czyli w terminie, na który przypadałyby jego 84. urodziny. Znajomi aktora wciąż czekają na potwierdzenie.

Żona pożegnała Krzysztofa Kowalewskiego

Źródło zdjęcia: Facebook/Agnieszka Suchora

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News