Jessica ma partnera starszego o 32 lata
youtube.com Truly
Monika Majko - 9 Marca 2021

Ma narzeczonego starszego o ponad 30 lat. Smutne, jak po ogłoszeniu związku potraktowali ją przyjaciele

Jessica poznała Scott'a w 2016 roku i jak podkreśla, połączyła ich miłość niemalże od pierwszego wejrzenia. Kobieta jest jednak młodsza od swojego wybranka aż o 32 lata, a różnica wieku pomiędzy nimi okazała się być dla jej przyjaciół ogromnym problemem.

24-latka nie sądziła, że jej bliscy zachowają się w ten sposób. Jessica przekonuje, że ją i jej 54-letniego partnera łączy głębokie uczucie. Nie wszyscy są jednak w stanie zrozumieć ich miłość, a część przyjaciół odsunęła się od niej z tego powodu.

Jessica poznała Scott'a gdy miała 19 lat

Ta nietypowa para poznała się w 2016 roku, gdy Jessica miała zaledwie 19 lat, a Scott 51. Jak wspomina kobieta, niemal od razu połączyło ich gorące uczucie. To ona pierwsza zagadała do mężczyzny, a on nie ukrywa, że miał duże obawy związane z ich relacją.

- Bardzo martwiłem się tym, co pomyślą o związku z tak młodą kobietą inni ludzie. Myślałem też często o tym, że Jessica jest 10 lat młodsza niż moja córka - wspomina 54-latek, cytowany przez portal wp.pl.

Rodzina Scott'a faktycznie niezbyt przychylnie podchodziła do jego młodszej wybranki, jednak z czasem zaakceptowali ich związek. Z tak dużą różnicą wieku pomiędzy zakochanymi nie mogli pogodzić się natomiast przyjaciele 24-latki.

Duchowni złożyli życzenia z okazji Dnia Kobiet. Wielkie oburzenie w sieciDuchowni złożyli życzenia z okazji Dnia Kobiet. Wielkie oburzenie w sieciCzytaj dalej

- Moi ówcześni przyjaciele w ogóle mnie nie wspierali, a z czasem przestali zapraszać na spotkania i dbać o kontakt - opowiada 24-latka.

Na szczęście dziewczyna mogła liczyć na wsparcie rodziców, którzy od początku wspierali ją w nowej relacji. Co ciekawe, Scott jest o rok starszy od ojca swojej wybranki, jednak jak przyznała Jessica, zupełnie im to nie przeszkadza. Jej tata wręcz uwielbia jej chłopaka.

Z nieprzyjemnymi sytuacjami Jessica i Scott spotykają się niemal codziennie. Z powodu dzielącej ich różnicy wieku wiele osób nie traktuje ich związku poważnie. Para stara się jednak nie przejmować sceptycznymi komentarzami. W 2019 roku Scott oświadczył się i usłyszał „tak”, a teraz zakochani planują swój ślub. Historia ich miłości została przedstawiona m.in. przez kanał Truly na YouTube.com.

- Biorą mnie często za typowego „sugardaddy” - wyzał Scott.

- Nie przeżyjemy życia myśląc o tym, co sądzą o nas inni - stwierdzili narzeczeni.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News