Kobieta urodziła syna
Instagram.com andshedid19
Monika Majko - 7 Marca 2021

Kobieta z wrodzoną łamliwością kości urodziła dziecko zdrowemu mężowi. Tak wyglądają po 6 latach

Choć kobieta od początku życia zmaga się z wrodzoną łamliwością kości, nie poddaje się i codziennie stawia czoła swojej chorobie. W czasie studiów Trisha poznała ukochanego, z którym wkrótce wzięła ślub, a 6 lat temu urodziła mu syna.

Trisha i Michael zaprzyjaźnili się w czasie studiów, a wkrótce między parą pojawiło się silniejsze uczucie. Mężczyzna nie miał problemu z zaakceptowaniem choroby swojej wybranki, która z powodu wrodzonej łamliwości kości zmaga się z wieloma ograniczeniami.

Kobieta ma zaledwie 86 cm wzrostu

Małżeństwo pochodzi z Idaho w Stanach Zjednoczonych. Trisha i Michael mieszkali niedaleko siebie i zaprzyjaźnili się w czasie studiów. Wkrótce połączyła ich miłość, a w 2009 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. To był wielki dzień dla Trishy, która od narodzin zmaga się z ogromnym cierpieniem.

Trisha przyszła na świat z wrodzoną łamliwością kości, czyli szeregiem zaburzeń genetycznych, polegających na problemach w prawidłowej budowie kolagenu. Lekarze od początku wiedzieli, że jej wzrost nie przekroczy 100 cm i dziś kobieta mierzy zaledwie 86 cm wzrostu.

Kobieta jednak nie poddawała się i realizowała swoje marzenia pomimo ograniczeń. Podczas edukacji uczęszczała do zwykłych szkół, a po ślubie wspólnie z Michaelem zamieszkała w dużym domu i bardzo pragnęła powiększyć rodzinę.

6-latek zaprosił na urodziny 32 kolegów, nikt nie przyszedł. Dopiero gdy mama nagłośniła sytuację, otrzymał wsparcie obcych ludzi6-latek zaprosił na urodziny 32 kolegów, nikt nie przyszedł. Dopiero gdy mama nagłośniła sytuację, otrzymał wsparcie obcych ludziCzytaj dalej

Choć wszyscy lekarze odradzali jej ciążę, Trisha marzyła o tym, by zostać mamą. Wraz z mężem zdecydowała się podjąć ryzyko i wkrótce na świecie pojawił się syn małżeństwa, który otrzymał imię Maven.Chłopczyk urodził się w 33 tygodniu ciąży i był zupełnie zdrowy.

Maven nie odziedziczył po swojej mamie wrodzonej wady i już mając 3 lata, był wyższy od niej. Dziś chłopiec ma już niemal 6 lat i za niedługo rozpocznie naukę w szkole. Trisha prowadzi bloga „And She did”, a także konta w mediach społecznościowych, za pomocą których relacjonuje życie swojej rodziny.

Kobieta chętnie dzieli się z internautami swoim prywatnym życiem oraz zdjęciami rodziny. Małżeństwo jest bardzo dumne ze swojego syna i choć opieka nad chłopcem częściej angażuje męża kobiety, Trisha stara się pomagać, jak tylko może i również aktywnie uczestniczyć w życiu syna, pomimo swoich ograniczeń.

Konto na Instagramie Trishy ma niewielu obserwujących, jednak jej historia zdążyła już poruszyć wielu internautów. Para podobno marzy o kolejnym dziecku, na razie jednak rodzice skupiają się na wychowaniu swojego syna.

Oprócz bloga oraz konta na Instagramie Trisha prowadzi również kanał na YouTubie. Trisha regularnie publikuje na nim filmy, dokumentujące jej życie na wózku oraz codzienne perypetie jej rodziny.

Kobieta urodziła zdrowego syna

Instagram.com andshedid19

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Planeta/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News