ślub jego ojciec
youtube.com/Truly
Mateusz Sidorek - 5 Marca 2021

Wziął ślub z kobietą z ogromną nadwagą. Po wszystkim ojciec zerwał z nim kontakt

Ślub Amalie i Seana wzbudził wielkie emocje w ich otoczeniu. Kobieta choruje na otyłość i natomiast jej małżonek jest jej kompletnym przeciwieństwem. Sean jednak pokochał ją za to, jaką jest osobą, nie jak wygląda. Decyzja o małżeństwie bardzo nie spodobała się jego ojcu, który postanowił zerwać kontakt z synem i jego wybranką. Historia pary została przedstawiona w programie "Truly".

Chorująca na otyłość Amelie nie wierzyła, że kiedykolwiek weźmie ślub. Dziewczyna zaczęła dojrzewać i tyć znacznie szybciej niż jej rówieśnicy. Szybko zorientowała się, że coraz bardziej różni się od wielu dziewczyn. Wraz z każdym dodatkowym kilogramem jej zawiść do samej siebie była coraz silniejsza.

Zanim Amelie wzięła ślub z Seanem, przeszła długą drogę. Brak samoakceptacji doprowadził do zaburzeń psychicznych. W pewnym momencie kobieta zaczęła się okaleczać. Jednak chciała poznać kogoś, kto ją pokocha. Dlatego zaczęła rozmawiać z nieznajomymi przez internet.

Ślub był spełnieniem marzeń Amelie

Amelie szczerze powiedziała o tym, jak wyglądało jej życie przed ślubem. 25-latka przyznała, że przeżyła etap, w którym nie mogła patrzeć na siebie w lustrze.

Odkąd pamiętam, byłam gruba i oczywiście byłam z tego powodu traktowana gorzej. Moje najstarsze wspomnienie zastraszania sięga przedszkola. Miałam około czterech lat i pamiętam, jak dzieci się ze mnie śmiały. Nienawidziłam patrzeć w lustro, nienawidziłam siebie i tego kim się stałam. Nic na mnie nie pasowało, a gdy byłam dzieckiem, musiałam robić zakupy w dziale kobiecym, aby dostać cokolwiek, co by na mnie pasowało – ujawniła Amelie.

Okazało się, ile wynosi emerytura Gienka z Okazało się, ile wynosi emerytura Gienka z "Rolnicy. Podlasie". Pracował przez 42 lataCzytaj dalej

Dziewczyna na każdym kroku otrzymywała sygnały, które niszczyły jej samoocenę i upewniały ją w przekonaniu, że nikt jej nigdy nie pokocha. W końcu w bajkach nie ma księżniczek chorujących na otyłość.

Kiedy dorastałam, zawsze uwielbiałam czytać książki, ale nigdy nie było takich ludzi jak ja. Nie czytałam o otyłych królewnach, o kobietach, które będą kochane, mimo że mają rozmiar XXXXL. Byłam przekonana, że nie ma szczęścia dla takich ludzi jak ja. Wszystko zmieniło się, gdy poznałam Seana – najpierw swojego chłopaka, a dziś męża – wyjaśniła.

Wreszcie Amelie poznała Seana za pośrednictwem internetu. Para zaczęła się spotykać i szybko okazało się, że wspaniale się dogadują. Początkowo jednak, niektórzy nie rozumieli, co ich połączyło.

Ludzie często się mnie pytają czy jestem tzw. „nakarmiaczem” i dokarmiam moją żonę. NIE! Mało tego… Nie powiedziałbym, że ogólnie pociągają mnie większe kobiety, pociągają mnie ludzie, których tak naprawdę kocham, więc tak się po prostu stało i na pewno nie uważam, żeby moja żona była mniej atrakcyjna od innych kobiet – komentuje Sean.

Ojciec Seana nie zaakceptował ślubu syna

Ślub Seana i Amelie okazał się wielkim wydarzeniem. Para nigdy nie była tak szczęśliwa. Niestety nie wszyscy zaakceptowali ich związek. Największy problem miał z tym ojciec Seana. Ostatecznie teść Amelie nie dał im swojego błogosławieństwa.

Ojciec pana młodego zaraz po wiadomości o ślubie Seana i Amelie zerwał z nimi kontakt. Żona jego syna bardzo przeżyła tę informację, jednak przyznała, że najważniejsze to akceptować, kim się jest i dbać o swoje dobro.

Cieszę się, że jestem w tym ciele i cieszę się z tego, kim jestem i jak wyglądam. Nie chcę wpływać na siłę na to, aby się odchudzić i aby być zaakceptowanym przez wszystkich innych. Nic na siłę! Gdybym mogła cofnąć czas, wiele powiedziałabym starej Amalie. Powiedziałbym, żeby mała Amalie przestała marnować czas na nienawiść do siebie. Tak, twoje ciało jest inne, ale to nie znaczy, że to złe ciało! – podsumowała Amelie.

Niestety nie zawsze rodzicom podobają się wybory sercowe ich dzieci, jednak często zapominają wtedy, że sami mogli się w przeszłości znaleźć w podobnej sytuacji, ale po drugiej stronie.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o ojcu, który kupił córce w prezencie używany samochód. W schowku znalazł list, który go niezwykle poruszył. Napisała go była właścicielka auta. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Popularne.pl, "Truly" na Youtube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News