Sklep Biedronka
Jacek Halicki, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons
Artur Łokietek - 15 Lutego 2021

Biedronka przygotowała bezkonkurencyjną ofertę. Po 18:00 pieczywo o 50% taniej

Biedronka prezentuje kolejną promocję. Tym razem oferta, jakiej jeszcze w tej sieci sklepów nie było. Będziemy mogli liczyć na zakup świeżego pieczywa - i nie tylko - po znacznie obniżonej cenie, 50 proc. taniej.

Biedronka nieustannie stara się zachęcić klientów do zakupów, co i rusz wrzucając nowe promocje, oferty czy po prostu zmieniając dostępne produkty przy okazji regularnie pojawiających się gazetek.

Reklama dźwignią handlu, jakby nie patrzeć. Sieć sklepów i tak uzyskała status jednego z najpopularniejszych w Polsce właśnie dzięki niskim cenom i różnym ofertom promocyjnym.

Klienci jednak muszą być czujni, jeżeli chcą upolować atrakcyjne oferty. O kolejnej z nich właśnie poinformowano. Ucieszą się entuzjaści świeżego pieczywa.

Biedronka postanowiła zaoferować swoim klientom możliwość zakupu świeżego, niepakowanego pieczywa za pół ceny. Należy jednak pamiętać o tym, że oferta dostępna będzie przez ograniczony czas.

Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Teresa WierzbickaTragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Teresa WierzbickaCzytaj dalej

Promocja na pieczywo w Biedronce, jakiej jeszcze nie było

Niedawno, z okazji Tłustego Czwartku, popularna sieć sklepów postanowiła rozdawać donuty praktycznie za darmo. Tym razem oferta nie jest może aż tak kusząca, jednak zniżka zdecydowanie należy do tych wysokich.

Jeżeli udamy się do marketu Biedronki po godzinie 18 w dniach 15-20 lutego, będziemy mogli zakupić niepakowane pieczywo 50 procent taniej. Oznacza to możliwość znacznego oszczędzenia przy wszelkiego rodzaju świeżych chlebach czy bułkach.

Do oferty wliczają się także dostępne na dziale pieczywa przekąski. Chodzi tu zarówno o te słodkie (jak choćby ciastka czy croissanty) jak i słone (pizzerinki czy innego rodzaju pieczywo z nadzieniem).

Promocja trwać ma od godziny 18:00 go zamknięcia sklepu lub do północy, jeżeli market otwarty jest 24 godziny na dobę. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów każdego dnia w dniach promocji, jak informuje Biedronka.

Co szczególnie ciekawe, sklep nie będzie wymagał od nas podawania karty „Moja Biedronka”. Do tego cała akcja ma na celu przede wszystkim promowanie niemarnowania żywności – w końcu pieczywo świeże dostępne w sklepie jest wyłącznie w dniu wypieku, później zostaje wyrzucane. Jeżeli zdecydujecie się na skorzystanie z oferty, polecamy również zapoznać się z ukrytymi funkcjami w kasach samoobsługowych w Biedronkach.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Biedronka, biznes.radiozet.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News