Magda Gessler
instagram.com magdagessler_official
Artur Łokietek - 15 Lutego 2021

Magda Gessler dostała prezent od męża. Najpierw skopała pudełko, fani mocno ją skrytykowali

Magda Gessler nie ukrywa, że jest mocno ekspresyjną kobietą. Walentynkową paczkę od ukochanego postanowiła otworzyć w mocno niecodzienny sposób. Na szczęście pakunkowi najwyraźniej nic się nie stało.

Magda Gessler znana jest ze swoich ekscesów różnego rodzaju. Dość powiedzieć, że gwiazda TVN prawie zawsze mówi to, co myśli. Czasami jednak może wpędzić to ją w niemałe kłopoty.

Najsłynniejsza restauratorka w Polsce jest aktualnie w związku z Waldemarem Kozerawskim, lekarzem medycyny estetycznej prowadzącym w Toronto w Kanadzie własną klinikę.

Nie da się ukryć, że parę dzieli naprawdę olbrzymia odległość. Nie oznacza to jednak, że nie mogą się regularnie spotykać czy wręczać sobie prezentów. Wybranek Gessler wysłał ją walentynkową paczkę.

Magda Gessler pochwaliła się na Instagramie swoim prezentem, publikując wideo z jego odpakowywania. Na krótkim filmiku widzimy przede wszystkim naprawdę spore pudełko. Restauratorka jednak dość niecodziennie podeszła do jego otwarcia.

Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Teresa WierzbickaTragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Teresa WierzbickaCzytaj dalej

Magda Gessler nie kryje niezadowolenia walentynkowym prezentem od ukochanego?

Wysłanie paczki z Kanady tak, aby dotarła na Walentynki, jest dość sporym problemem logistycznym, jednak tego typu gesty są zawsze mile widziane. Niekoniecznie opinię tą podziela Magda Gessler, która, według fanów, nie wydawała się aż tak ucieszona z prezentu.

Najpierw gwiazda postanawia skopać pudełko, w którym mogłyby znajdować się przecież delikatne rzeczy. Internauci nie omieszkali wytknąć Gessler jej niecodziennego sposobu na sprawdzanie zawartości paczki.

Później postanawia ona przeciąć taśmę na pudełku, aby dowiedzieć się, co takiego w środku się znajduje. Całe zajście głośno przy tym komentuje. – Kto mi przysłał taką lekką paczkę?! – krzyczy pani Magda – Są Walentynki, a ja dostaję pustą paczkę – dodaje.

Gdy ze środka zaczynają wylatywać balony, ekspresja Gessler dość drastycznie się zmienia. Wielu internautów sugeruje, że zarówno jej ton, jak i wyraz twarzy wskazują na to, że prezent od ukochanego najwyraźniej nie trafił w gusta restauratorki.

- Dziwnie Pani reaguje na prezenty. Kiedyś Ula Chincz wręczyła Pani prezent i nie umiała Pani ukryć niezadowolenia. Jakąś ma Pani taką dziwnie ukrytą złość czy też agresję? Może to po prostu taki żart? Nie wiem czytamy w niektórych komentarzach internautów zastanawiających się, czy to po prostu klasyczna dla Gessler ekspresja, czy też wyraźne niezadowolenie i zawód.

- Jak zwykle popisy przed kamerą, mimo że dzisiaj Walentynki - komentowali inni.

Nagranie można obejrzeć pod TYM LINKIEM.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: radiozet.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News