Media bez wyboru
materiały redakcyjne
Artur Łokietek - 10 Lutego 2021

Biedronka rozdaje za darmo pączki na Tłusty Czwartek. Tylko dzisiaj i jutro, trzeba się spieszyć

Biedronka przygotowała nie lada promocję na Tłusty Czwartek. Trzeba jednak się śpieszyć, bo darmowe 4 donuty (pączki z dziurką w środku) należą się nam wyłącznie dzisiaj i jutro. Co ciekawe, Lidl również oferuje darmowe pączki dla klientów. Jest w czym wybierać!

Już jutro Tłusty Czwartek, czyli bodaj największe święto każdego łasucha (no, może oprócz wizyty u rodziny na Boże Narodzenie). Zwyczajowo dzień ten przypada na ostatni czwartek przed wielkim postem, czyli 52 dni przed Wielkanocą.

Dzień ten, co ciekawe, jest także pierwszym dniem ostatniego tygodnia karnawału. Wedle tradycji obowiązującej w Polsce i katolickiej części Niemiec, każdy może zjadać tyle słodkich i tłustych rzeczy, ile tylko chce. Żadne reguły nie obowiązują, a przynajmniej w ten sposób wielu z nas się usprawiedliwia.

Tłusty Czwartek w tym roku wypadł dokładnie 11 lutego. Nie ma co ukrywać, że tego dnia wiele sklepów i cukierni jest iście obleganych przez całe tłumy ludzi, a poszukiwanie kalorycznych smakołyków w godzinach wieczornych zazwyczaj mija się z celem.

Na ratunek przychodzi jednak najpopularniejszy dyskont w Polsce, czyli Biedronka. Sieć przygotowała nie lada promocję dla każdego łasucha – 4 donuty możemy dostać kompletnie za darmo. Podobną ofertę, jednak o znacznie mniejszej skali, prezentuje także Lidl.

Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Antoni PawłowskiTragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Antoni PawłowskiCzytaj dalej

Promocja na pączki w Biedronce i Lidlu w Tłusty Czwartek

Biedronka zyskała uwielbienie wielu klientów właśnie dzięki licznie organizowanym promocjom. We wtorek był chociażby dzień pizzy, a dzięki dyskontowi mogliśmy zdobyć drugą pizzę za złotówkę. Teraz jednak, z okazji Tłustego Czwartku, pojawiła się promocja dla każdego wielbiciela słodkości.

Jest jednak jeden, dość istotny warunek, który musimy spełnić. W koszyku musimy mieć 12 donutów – zapłacimy za 8 z nich, a pozostałe 4 dostaniemy w gratisie. Choć w Polsce donuty nie są tak popularne, jak na zachodzie, i tak wciąż pozostają bardzo dobrą słodkością na celebrowanie takiej okazji.

W Biedronce mamy dość szeroki wybór donutów – czekoladowe, z czekoladą Wedla, różnego rodzaju posypkami i nadzieniami, a nawet (od niedawna) z piankami Chamallows od Haribo. Jest więc w czym wybierać. Promocja w Biedronce obowiązuje w dniach 10 i 11 lutego.

Lidl również przygotował ofertę dla fanów słodkości, którzy dzisiaj lub jutro wybiorą się do któregoś ze sklepów sieci. Co ciekawe, promocja ważna jest już od 8 lutego. W tym przypadku możemy dostać jednego donuta całkowicie za darmo.

Wystarczy pobrać specjalny kupon w dedykowanej aplikacji Lidla na smartfonie, aktywować go i... tyle. Nabijając paragon, automatycznie zostanie nam odliczona cena najtańszego z wybranych pączków z dziurką w środku.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: biznes.radiozet.pl, Biedronka

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News