Agnieszka Chylińska pokazała pismo z policji
Instagram.com agnieszka.chylinska
Monika Majko - 12 Marca 2021

Agnieszka Chylińska pokazała pismo z policji. Nie odpuszcza oszustom

Agnieszka Chylińska już kilka tygodni temu informowała fanów o oszustach, którzy próbują wykorzystywać bezprawnie jej wizerunek. Sprawa została zgłoszona na policję, a służby wszczęły dochodzenie. Wokalistka otrzymała oficjalne pismo.

Agnieszka Chylińska nie ma zamiaru odpuszczać. Piosenkarka raz ze swoimi menadżerami zgłosiła na policję sprawę oszustów, którzy bezprawnie korzystają z jej wizerunku, by wyłudzać pieniądze. Gwiazda po raz kolejny zaapelowała do fanów.

Agnieszka Chylińska pokazała fanom pismo z policji

Polskie gwiazdy niejednokrotnie apelowały do swoich fanów o ostrożność i przestrzegały ich przed oszustami, którzy bezprawnie korzystają z ich wizerunku, by wyłudzać od nieostrożnych internautów m.in. pieniądze lub dane osobowe. Takie sytuacje dotknęły w ostatnich miesiącach m.in. Andrzeja Piasecznego oraz Małgorzatę Kożuchowską.

– Dwa słowa o fejkowych kontach, które się pojawiają, a o których wielu mi donosi. Nie dajcie się nabierać na żadne konkursy, w których rzekomo mielibyście wygrać jakiekolwiek pieniądze. Nic takiego nie robię i nie zamierzam robić –tłumaczył kilka tygodni temu Andrzej Piaseczny.

– Mój wizerunek jest bezprawnie wykorzystywany do promocji różnorodnych preparatów, rzekomo uzdrawiających. Oszuści fabrykują wywiady ze znanymi osobami, w tym ze mną, aby zwiększyć sprzedaż produktów pochodzących z niewiadomego źródła… Kochani, nie dajcie się nabrać – apelowała z kolei Małgorzata Kożuchowska.

Nagła wiadomość dot. Stanisława Dziwisza - w końcu się doigrał? Jest zgłoszenie do prokuraturyNagła wiadomość dot. Stanisława Dziwisza - w końcu się doigrał? Jest zgłoszenie do prokuraturyCzytaj dalej

Przed oszustami ostrzegała również Agnieszka Chylińska. Na początku lutego na Instagramie wokalistki pojawił się post, za pomocą którego poinformowano, że padła ona ofiara oszustów, którzy chcieli wykorzystać wizerunek gwiazdy do wyłudzenia pieniędzy od jej fanów.

– Nie tolerujemy oszustów i złodziei i za każdym razem będziemy natychmiast informować służby o każdym przypadku. Ostrzegamy Was po raz kolejny – nie bądźcie łatwowierni i nie dajcie się okradać – złodzieje wyłudzają także przez internet Wasze dane osobiste i finansowe! Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali nam szczegółowe informacje o fałszywych „live’ach” i fałszywych reklamach. Wszystko, z wielką skrupulatnością przejęła Policja – poinformowano na Instagramie Agnieszki Chylińskiej.

Menadżerowie gwiazdy poważnie podeszli do tematu, a sprawa niezwłocznie została zgłoszona na policję. Agnieszka Chylińska nie zamierza odpuszczać, a niedawno opublikowała w sieci pismo w tej sprawie, które otrzymała od policji. Służby poinformowały wokalistkę, że wszczęły dochodzenie w związku ze zgłoszonym przez nią procederem.

– Pamiętajcie, oszustom i złodziejom nigdy nie będziemy odpuszczać. Działamy także w Waszej sprawie, aby nie oszukiwano Was, nie wyłudzano Waszych pieniędzy etc. – przekazała firma managerska gwiazdy.

– Wyłącznie konsekwencja: każdorazowe ujawnianie jakiejkolwiek kradzieży naszej ciężkiej pracy i wizerunku Agnieszka Chylińska będzie się kończyło zgłoszeniem na Policję, do Prokuratury oraz w Sądzie. Dziękujemy za pomoc w podobnych sprawach – dodano.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post/Instagram/Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News