Agnieszka Chylińska ostrzegła fanów
Instagram.com agnieszka.chylinska
Monika Majko - 5 Lutego 2021

Agnieszka Chylińska nie mogła dłużej wytrzymać. Padła ofiarą oszustów

Agnieszka Chylińska poinformowała fanów, że padła ofiarą oszustów. Gwiazda opublikowała w tej sprawie specjalny komunikat i zaapelowała do internautów o ostrożność w sieci. Sprawa została natychmiast przekazana w ręce policji.

Agnieszka Chylińska złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. To nie jedyna z gwiazd rodzimego show-biznesu, która w ostatnim czasie padła ofiarą internetowych oszustów. Wczoraj o ostrożność w sieci apelował także Andrzej Piaseczny.

Agnieszka Chylińska padła ofiarą oszustów

Na profilu facebookowym oraz instagramowym Agnieszki Chylińskiej pojawił się komunikat w sprawie m.in. fałszywych reklam, które bezprawnie wykorzystują wizerunek wokalistki. Gwiazda zapewniła, że nie ma z tym nic wspólnego i poprosiła fanów o czujność.

Z oświadczenia Agnieszki Chylińskiej i jej managementu wynika, że sprawa wykorzystania jej wizerunku natychmiast została zgłoszona na policję. Artystka przypomniała fanom, by uważali w sieci, ponieważ cyberprzestępcy czekają na każdą okazję, by wyłudzić ich pieniądze lub wrażliwe dane osobowe.

– Informujemy, że w dniu dzisiejszym złożyliśmy na policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Nie tolerujemy oszustów i złodziei i za każdym razem będziemy natychmiast informować służby o każdym przypadku. Ostrzegamy Was po raz kolejny - nie bądźcie łatwowierni i nie dajcie się okradać - złodzieje wyłudzają także przez internet Wasze dane osobiste i finansowe! Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali nam szczegółowe informacje o fałszywych live’ach i fałszywych reklamach. Wszystko, z wielką skrupulatnością przejęła policja – przekazano.

6-tygodniowe dziecko zmarło podczas chrztu. Wiele pytań po obrządku w Rumunii6-tygodniowe dziecko zmarło podczas chrztu. Wiele pytań po obrządku w RumuniiCzytaj dalej

Agnieszka Chylińska to nie jedyna gwiazda, która w ostatnim czasie padła ofiarą cyberprzestępców. Wczoraj przed fałszywymi kontami sygnowanymi swoim nazwiskiem przestrzegał fanów Andrzej Piaseczny. Piosenkarz również zamieścił w tej sprawie komunikat w sieci.

– Dwa słowa o fejkowych kontach, które się pojawiają, a o których wielu mi donosi. Nie dajcie się nabierać na żadne konkursy, w których rzekomo mielibyście wygrać jakiekolwiek pieniądze. Nic takiego nie robię i nie zamierzam robić – mówił piosenkarz

– Jedyne dwa konta, to na Instagramie i to, na Facebooku (na których pojawiło się wideo, przyp.red.), są prawdziwe. Bardzo proszę nie przyjmować zaproszeń i nie odpowiadać na podpuchy, które są wysyłane z innych kont – zaznaczył Andrzej Piaseczny.

Taki sam problem dotknął również Małgorzatę Kożuchowską. Wizerunek aktorki wykorzystano do promocji preparatów leczących niewiadomego pochodzenia. Gwiazda przestrzegła fanów przed korzystaniem z podejrzanych środków.

– Mój wizerunek jest bezprawnie wykorzystywany do promocji różnorodnych preparatów, rzekomo uzdrawiających. Oszuści fabrykują wywiady ze znanymi osobami, w tym ze mną, aby zwiększyć sprzedaż produktów pochodzących z niewiadomego źródła… Kochani, nie dajcie się nabrać – apelowała gwiazda.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: WP/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News