żona absolutny hit
Fot. TikTok @gr93la
Mateusz Sidorek - 14 Lutego 2021

Żona w walentynki zemściła się na mężu. Wydrukowała zdjęcia kobiet, które oglądał jej partner

Z okazji walentynek żona postanowiła zrobić mężowi bardzo osobliwy prezent. Gloria wydrukowała zdjęcia kobiet, które ogląda jej partner. Nagrała wszystko i opublikowała na TikToku. Materiał wideo ma już ponad 18 milionów wyświetleń. Mężczyzna nie spodziewał się, że 14 lutego otrzyma taką pamiątkę od ukochanej.

Żona wpadła na nietypowy pomysł, jak zaskoczyć partnera z okazji walentynek. Mężczyzna otrzymał jednak zupełnie inny podarunek, niż się spodziewał. Gloria postanowiła zagrać nieco na nosie partnera i pokazać mu, że dobrze wie, że w wolnym czasie ogląda inne kobiety w mediach społecznościowych.

By dodatkowo zainspirować inne kobiety, pomysłowa żona wszystko nagrała, a materiał wideo opublikowała na swoim TikToku. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ wystarczyła doba, by filmik obejrzano ponad 14 milionów razy.

Żona wbiła mężowi szpilkę z okazji walentynek

Po przejrzeniu mediów społecznościowych, żona wybrała zdjęcia kobiety, które przeglądał jej mąż. Gloria postanowiła wydrukować te, które otrzymały serduszka od jej partnera. Następnie przygotowała patyczki.

Fotografie kobiet z mediów społecznościowych zostały przyklejone do drewnianych patyczków, po czym Gloria przyczepiła je do podstawki. Po wszystkim dziewczyna opublikowała nagranie na TikToku, wywołując skrajne reakcje. Taki podarunek trafił do rąk jej męża.

Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Teresa WierzbickaTragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Teresa WierzbickaCzytaj dalej

Część użytkowników była zachwycona zachowaniem Glorii i podziękowała za inspirację, przyznając kobiecie rację. „Ikona. Legenda. Inspiracja”, pisze jeden z internautów. Pomysł spotkał się ze wsparciem wielu dziewczyn.

Jednak, niektórzy zwrócili uwagę, że zachowanie Glorii jest małostkowe i dziecinne. Część internautów zasugerowała też, że walentynki nie są odpowiednią okazją do wbijaniu sobie takich złośliwych szpilek.

Powiedz mi, że jesteś małostkowy, nie mówiąc mi, że jesteś małostkowy – napisał jeden z internautów.

Trzeba jednak przyznać, że Gloria popisała się niemałą kreatywnością. Choć jej mąż wydał się zdziwiony, wszystko wskazywało na to, że potraktował prezent od swojej ukochanej jako żart.

Samo wideo cieszy się ogromną popularnością, a liczba jego wyświetleń cały czas wzrasta. Para prawdopodobnie jednak spędziła walentynki w miłej atmosferze, ciesząc się swoim towarzystwem, a Gloria chciała tylko zażartować, choć prezent mógł być odebrany za złośliwość. Całe nagranie możecie obejrzeć tutaj.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy także o historii mężczyzny, który został zdradzony przez żonę. Bohater naszego tekstu postanowił poczekać na odpowiedni moment, by dokonać zemsty. O szczegółach dowiecie się stąd.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News