„Szczena” i jego narzeczona, Joanna
TTV/ screen z programu„Dżentelmeni i wieśniacy”
Artur Łokietek - 13 Lutego 2021

Szczena z „Chłopaków do wzięcia” został ojcem. Pokazał zdjęcie dziecka

Ryszard „Szczena” Dąbrowski, który wraz z Joanną Wielochą zostali jedną z najbardziej rozpoznawalnych par z show Polsatu „Chłopaki do Wzięcia”, doczekali się dziecka. Znamy imię dziecka, jednak część z internautów obawia się o najgorsze.

Show Polsatu „Chłopaki do wzięcia” okazało się prawdziwą wylęgarnią indywiduów, z czego znaczna część uczestników jest dość mocno kojarzona przez fanów programu nawet po jego zakończeniu. W show uświadczyliśmy dosyć sporej liczby różnych większych i mniejszych dramatów.

Nic dziwnego – taka specyfika tego show. Jednak jedną z najbardziej zapamiętanych przez widzów i kojarzonych w polskim show-biznesie par, która stała się rozpoznawalna przez program, jest Ryszard „Szczena” Dąbrowski i Joanna Wielocha. Ich popularność była na tyle duża, że zaproszono ich także do innych produkcji, jak np. „Dżentelmeni i wieśniacy”, gdzie mężczyzna miał zaznać wygód i blichtru, czy też do programów, w których pokazywali swoje metamorfozy przez zabiegi kosmetyczne.

Jeszcze gdy ich przygody emitowane były w telewizji, wielu widzów z zapartym tchem śledziło losy tej niezwykle specyficznej pary, która niejednokrotnie musiała się ze sobą rozejść, aby później znów skończyć razem. W pewnym momencie show szczególnie poruszenie wywołała informacja o tym, jakoby Joasia miała być w ciąży.

W końcu jednak para dopięła swego i doczekała się dziecka. Na swoim profilu w serwisie Facebook „Szczena” opublikował zdjęcie całej swojej rodziny – siebie, Joasi, a także synka Marcelka. Nie wszyscy internauci ufają jednak temu, że rodzina jest tak szczęśliwa, na jaką wygląda.

Nie żyje Judyta Turan, aktorka znana m.in. z „M jak miłość”. Miała 37 latNie żyje Judyta Turan, aktorka znana m.in. z „M jak miłość”. Miała 37 latCzytaj dalej

Kontrowersyjna para z show Polsatu

Historia związku Joasi i „Szczeny” jest dość mocno wyboista. Wynika to też dość mocno przez to, jakie życie prowadził wcześniej sam Ryszard. Jego historia doprowadziła go parokrotnie za kratki – m.in. z zarzutami za jazdę po pijanemu, a także oszustwa podatkowe.

Kiedyś o parze zrobiło się głośno przez zapewnienia Joanny o tym, jakoby zaszła w ciążę. - Okazało się, że jestem w ciąży. I to jest już pewne, bo boli mnie ząb. Jak boli kobietę ząb, to jest kobieta w ciąży i to odczuwa. Nie robiłam testów, nie robię testów, nie ufam testom. Rysio nie może w to uwierzyć, aż łzy mu poleciały z oczu – napisała partnerka „Szczeny”.

W końcu internauci zaczęli martwić się o nienarodzone jeszcze dziecko. Sama Wielocha zaczęła palić po tym, jak „Szczena” trafił do więzienia. Robiła to z nerwów, jak tłumaczyła. Wiele jednak wskazywało na to, że para jeszcze nie została rodzicami. Stało się to dopiero teraz.

Choć mamy pewność, że „Szczena” został ojcem, internauci nie kryją swojego zaniepokojenia całą sytuacją. Patrząc na historię związku kontrowersyjnej pary, wiele osób zaczęło twierdzić, że w ich życiu nie układa się aż tak różowo, jak mogłoby.

Rysiek się wypiął na nią i jej dziecko, podobno Asia jest w domu samotnej matki – grzmią niektóre komentarze w internecie. To jedynie wyłącznie plotki, które nie mają żadnego potwierdzenia. Jakby nie patrzeć – na zamieszczonych w mediach społecznościowych zdjęciach para wygląda na szczęśliwą z posiadania swojego pierwszego dziecka.

Szczena dziecko

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: pomponik.pl, plotek.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News