zdrada znalazł sposób
Fot. East News Ketut Subiyanto (zdjęcie ilustracyjne)
Mateusz Sidorek - 11 Lutego 2021

Mąż odkrył zdradę żony. Zemścił się w jej urodziny

Jak tylko mężczyzna odkrył zdradę swojej żony, postanowił przełknąć gorycz i zaplanował plan zemsty. Mąż czekał z jego realizacją aż do urodzin niewiernej partnerki, wszystko dokładnie przygotowując. W ten wielki dzień przyłapał kobietę na gorącym uczynku wraz z rodziną i przyjaciółmi. Dziewczyna niczego się nie spodziewała.

Zdrada to jedno z najtrudniejszych i najbardziej upokarzających doświadczeń, jakie można przeżyć w związku. Zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez Instytutu Badań Zmian Społecznych do niewierności przyznaje się 12 procent Polaków.Zdradzamy partnerów i partnerki ze znajomymi, współpracownikami oraz zupełnie obcymi osobami. Często tym samym doprowadzamy do rozpadu relacji i to nie tylko własnych.

Według badania, którego wyniki opublikowano w walentynki 2020 roku, 56 procent Polaków myśli o zdradzie ze znajomym.Do pociągu do relacji fizycznej z osobami z pracy przyznaje się 21 procent, a 18 procent Polaków potwierdza, że czuje do samo wobec obcych.

Zdrada to widmo, które wisi nad wieloma związkami

Jak donosi Instytut Badań Zmian Społecznych, do zdrady przyznaje się 12 procent Polaków, natomiast 7 procent dokonało aktu niewierności więcej niż raz.Z wyników wynika, że mężczyźni zdradzają częściej niż kobiety (61,4 procent do 38,6 procent). Chociaż 83 procent respondentów zadeklarowało, że nie dopuściło się zdrady, nie wszyscy muszą mówić prawdę. Zwłaszcza że 4 procent badanych odmówiło jednoznacznej odpowiedzi.

Dlaczego zdradzamy? Powodów jest mnóstwo i temat jest zdecydowanie głębszy, niż może nam się wydawać, ponieważ zazwyczaj nie można wytłumaczyć tego jedynie impulsem i chwilą zapomnienia. Jedno jest pewne – zdradzamy i to częściej, niż myślimy.

Andrzej Duda wystąpił przed kamerami. Poinformował o wynalezieniu urządzenia, które wykrywa wirusa z powietrzaAndrzej Duda wystąpił przed kamerami. Poinformował o wynalezieniu urządzenia, które wykrywa wirusa z powietrzaCzytaj dalej

Jednak bez względu na to, jak powszechnym zjawiskiem jest zdrada, wiele osób przechodzi ją bardzo trudno. Odkrycie niewierności partnera nieraz działa jak wielka kula, która burzy mur poczucia własnej wartości. Niektórzy podobno przestają wierzyć w miłość i by uniknąć zranienia w przyszłości, obudowują się cynizmem. Są też osoby, które postanawiają, że nie odpuszczą i zemszczą się na niewiernym ukochanym lub ukochanej.

Mężczyzna, który odkrył zdradę, opracował plan zemsty

W mediach pojawiła się historia mężczyzny, który po odkryciu zdrady, postanowił zemścić się na swojej partnerce. Nie chciał jednak sprowadzić wszystkiego do głośnej awantury i obwiniania swojej ukochanej. Z realizacją planu czekał aż do jej urodzin.

Udawałem, że naprawdę jestem głupi i niczego się nie domyślam. Chciałem poczekać do urodzin mojej żony z trzech powodów – żeby detektyw zebrał jak najwięcej dowodów, bo nie miałem ochoty oddawać jej ani grosza – po drugie, żeby zemścić się w wielkim stylu. Trzeci powód był po prostu praktyczny – musiałem znaleźć sobie nowe mieszkanie i uregulować kilka spraw. W końcu w dniu urodzin żony miałem zacząć nowe życie! – wypowiedź mężczyzny cytuje portal „Webniusy.com".

Zdradzany partner tego dnia miał wyjechać wraz z kolegami, o czym poinformował wcześniej swoją ukochaną. Kobieta uznała, że i tak nie chce obchodzić urodzin, a najlepiej byłoby, gdyby zapomniała o postępującym procesie starzenia. Nie wiedziała, że jej mąż znalazł w jej szafce nową bieliznę przygotowaną dla kochanka.

Zamiast pojechać na wypad z kolegami, autor tych wspomnień postanowił zebrać rodzinę oraz przyjaciół i zrobić z nimi przyjęcie niespodziankę. Wszyscy zebrali się pod jego domem i w wesołych nastrojach wparowali do mieszkania.

Spotkaliśmy się na klatce i po cichu weszliśmy do mojego mieszkania, gdzie żona najwyraźniej nie traciła czasu. Wraz z jej rodzicami, rodzeństwem, ich dziećmi, jej koleżankami z biura i sąsiadami, mieliśmy krzyknąć: „Niespodzianka!”, ale gdzieś w okolicy „s”, słowo utknęło wszystkim w gardłach…– czytamy.

Zastaliśmy ją nagą w objęciach kochanka. Sam nie wiem, kto był bardziej zdziwiony – żona i jej kochanek, czy może raczej tłum gości. Oczywiście, najbardziej zdziwionego udawałem ja! – dodaje.

Przerażony kochanek zaczął zbierać rzeczy i w sekundę był gotowy do ewakuacji, moja (prawie już była) żona płakała i gadała jakieś niedorzeczności typu „ja ci to wszystko wyjaśnię”, „błagam”, „co mogę zrobić”, jej mama krzyczała „O Boże!”, ojciec zbladł i upuścił tort na podłogę. Nie mogę narzekać – udało mi się zorganizować niezapomniane przyjęcie – niespodziankę!– kończy mężczyzna.

Jak łatwo się domyślić, ten związek nie przetrwał zbyt długo. To były ich ostatnie wspólne urodziny, które była partnerka bohatera tej historii zapamięta prawdopodobnie na długo.

W innym z naszych artykułów opisaliśmy również historię mężczyzny, który znalazł na strychu kupionego domu prawdziwe skarby. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Webniusy.com

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News