Zaginęła kobieta
wm.policja.gov.pl
Monika Majko - 21 Lutego 2021

Zaginęła Joanna Marcińczyk. Bez butów, kurtki i telefonu wsiadła do ciężarówki

Zaginęła Joanna Marcińczyk z Białej Piskiej w województwie warmińsko-mazurskim. Ostatni raz widziano 35-latkę w środę, 17 lutego br. Służby prowadzą poszukiwania kobiety i proszą o pomoc każdego, kto mógłby pomóc w śledztwie.

Po raz ostatni Joanna Marcińczyk była widziana, kiedy wsiadała do ciężarówki jadącej w kierunku Białej Piskiej. Później słuch po niej zaginął. 35-latka nie ma przy sobie dokumentów i telefonu. Zaginiona kobieta nie zabrała również kurtki ani butów.

Zaginęła Joanna Marcińczyk z Białej Piskiej

Joanna Marcińczyk zaginęła 17 lutego 2021 roku przed południem w miejscowości Babrosty niedaleko Pisza w województwie warmińsko-mazurskim. 35-latka wsiadła do ciężarówki z białą naczepą przewożącej paliwa płynne, która podążała w kierunku Białej Piskiej.

Kobieta do tej pory nie wróciła do domu ani nie nawiązała kontaktu z rodziną czy znajomymi. Bliscy 35-latki przekazali, że nie zabrała ona za sobą żadnych dokumentów, ani telefonu. Policja rozpoczęła poszukiwania kobiety i poprosiła o pomoc wszystkich, którzy mogą posiadać informacje o zaginionej.

Joanna Marcińczyk ma około 169 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. 35-latka ma proste włosy w kolorze ciemny blond, sięgające jej do ramion, oczy piwne, normalny nos i pełne uzębienie.

Od 2 sierpnia zmiany w dowodach osobistych. Zostaną wprowadzone m.in. odciski palcówOd 2 sierpnia zmiany w dowodach osobistych. Zostaną wprowadzone m.in. odciski palcówCzytaj dalej

Znakiem szczególnym zaginionej są tatuaże - jeden na przedramieniu z wizerunkiem sowy z imionami dzieci, a drugi na dłoni, przedstawiający kwiat róży. W dniu zaginięcia 35-latka ubrana była w zielony sweter, ciemne spodnie z materiału oraz czarne skarpety. Kobieta miała na sobie kurtki, ani butów.

Z najnowszych ustaleń policji wynika, że ostatni raz widziano ją czwartek, 18 lutego w Białymstoku, w kościele pod wezwaniem św. Faustyny przy ulicy Mikołajczyka 7, gdzie prawdopodobnie spędziła kilka godzin.

- Pani Joanna nadal może przebywać w okolicach tego kościoła, a nawet do niego wrócić. Kobieta nadal nie ma na sobie butów i kurtki. Prosimy o wzmożoną czujność i w razie zauważenia zaginionej o kontakt z numerem alarmowym 112 lub z nami - przekazano na profilu SOS Zaginięcia na Facebooku.

Ślad urywa się w miejscowości Bobrosty. Jak podaje profil SOS Zaginięcia, chociaż pani Joanna wyszła z domu bez butów i kurtki, to może być już ubrana w czarną, długą do kolan kurtkę z kapturem, ciemne spodnie, biały szalik i ciemnozielone zamszowe buty typu adidas.

Informacje można przekazać, dzwoniąc na numer telefonu alarmowego 112 lub kontaktując się bezpośrednio z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piszu tel. 47 73 54 200.

Niedawno informowaliśmy o śledztwie prowadzonym przez funkcjonariuszy krakowskiego Archiwum X, którzy odnaleźli zaginionego mężczyznę po kilkunastu latach poszukiwań. Ciało zaginionego odkryto pod posadzką garażu w jego rodzinnym domu. O zabójstwo mężczyzny oskarżono jego szwagra, który został skazany na 24 lata więzienia. Więcej o tej tajemniczej sprawie przeczytasz TUTAJ.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

źródło: Crime/Poranny

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News