Z kim jest Shakira
instagram.com/shakira/
Wiadomości Pikio - 16 Lipca 2019

Z kim jest Shakira? To wielka gwiazda piłki nożnej

Z kim jest Shakira? To jedna z największych gwiazd na światowej scenie muzycznej. Jej nowe piosenki wciąż pojawiają się na listach przebojów. Z kim jest związana? Jej partnerem jest sławny sportowiec uważany za jednego z najlepszych na świecie.

Z kim jest Shakira? W sieci wciąż pojawiają się plotki o kolejnym kryzysie pary i ich rozstaniu. Sami zainteresowani zdają się nimi nie przejmować i żyją spokojnie, z dala od wścibskich nosów reporterów.

Partner artystki w zeszłym roku zakończył długoletnią karierę piłkarską i odszedł z kadry narodowej Hiszpanii.

- Kochanie kończy się etap, który zawsze będziemy trzymać w sercu. Jednym z najbardziej szczęśliwych momentów w życiu było patrzenie, jak wygrywacie w 2010 roku i poznajecie smak zwycięstwa! - napisała piosenkarka na swoich mediach społecznościowych.

Z kim jest Shakira? Jej partnerem jest światowa gwiazda piłki nożnej

Tajemniczym ukochanym Shakiry jest nie kto inny, tylko Gerard Pique. Mężczyzna jest dziesięć lat młodszy od swojej partnerki, co od początku ich związku budziło wiele kontrowersji. Media plotkowały, że to tylko chwilowy romans, a piosenkarka chciała szybko zaleczyć rany po rozstaniu z synem byłego prezydenta Argentyny, Antonio de la Ruą.

- Zakochałem się w osobie, a nie w jej zawodzie. Jestem bardzo szczęśliwy, że jest tak, jak jest. Mówi się wiele różnych rzeczy, wiem o tym... Ona ma na mnie niezwykły wpływ. Nie jest niczym miłym bycie śledzonym przez fotografów, ale staramy się traktować to jako coś naturalnego. Co innego można zrobić? Tylko być sobą i nie dawać sobie nic narzucać - wyznał Pique dla magazynu "Polska The Times".

Kiedy się poznali, piłkarz miał zaledwie 23 lata, artystka - 33 lata. Para doczekała się dwóch synów, Milana (22 stycznia 2013 r.) i Sashę (29 stycznia 2015 r.).

Na Instagramie wciąż pojawiają się ich wspólne zdjęcia, które przedstawiają rodzinną atmosferę i szczęście. Nie brakuje tam również romantycznych fotografii, które zdecydowanie zaprzeczają wszystkim doniesieniom o kryzysie w ich relacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewelina Lisowska - wzrost. Gwiazda jest malutka
  2. Dominika Figurska - aktorka, mąż, wiek, z dziećmi, w ciąży
  3. Krzysztof Kowalewski - wiek. Nadal trzyma się świetnie!
  4. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  5. Ewelina Lisowska - tatuaż. Ma go pod majtkami!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News