Ewelina Lisowska - tatuaż
instagram.com/ewelinalisowskaofficial/
Wiadomości Pikio - 3 Lipca 2019

Ewelina Lisowska - tatuaż. Ma go pod majtkami!

Ewelina Lisowska - tatuaż i to nie jeden, zdobi ciało popularnej piosenkarki. Muzyka, którą tworzy w pełni współgra z jej wyglądem. Artystka nie boi się łączenia ciężkiego brzmienia z popowym wykonaniem, które później można puścić w radiu.

Ewelina Lisowska - tatuaż, który kiedyś pokazała na jednym ze zdjęć na Instagramie wzbudził wiele kontrowersji. Jej obserwatorów nie zdziwił kształt, wielkość, ani rozmiar malunku, ale jego miejsce. Piosenkarka może spokojnie ukryć go pod ubraniem, jednak, aby go pokazać, musiałaby odsłonić naprawdę dużo.

Ewelina Lisowska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd młodego pokolenia. Nie wywołuje niepotrzebnych sensacji, rzadko pojawia się na ścianki, zawsze wybiera te związane z muzyką. Jednak jej niewinny wygląd to tylko przykrywka, bowiem kobieta pod ubraniem skrywa kilka sporej wielkości tatuaży.

- Pierwszy tatuaż zrobiłam sobie jako 18-latka. To była najgłupsza dziara, jaką tylko mogłam sobie wymyślić. To były dwie gwiazdki poniżej brzucha i były koszmarnie krzywe. Wszystkie tatuaże robię sobie spontanicznie. Uwielbiam tatuaże, facetów z tatuażami, mój chłopak ich nie ma, ale chciałby je mieć. Może kiedyś się zdecyduje - wyznaje Faktowi.

Ewelina Lisowska - tatuaż nie tylko na ręce

Piosenkarka lubi chwalić się swoimi tatuażami na portalach społecznościowych, nie ukrywa ich przed światem, jest z nich dumna. Pierwszą "dziarę" zrobiła sobie w wieku osiemnastu lat, a teraz jej ciało zdobi kilkanaście nowych nabytków.

Jeden szczególnie przykuwa uwagę. To tatuaż w dolnej części płaskiego brzucha wokalistki. Dziara przedstawia pokaźnych rozmiarów pistolet zwrócony lufą do dołu. Obserwatorzy Lisowskiej od razu go zauważyli, żywo wyrażając swoje opinie. Nie obyło się oczywiście bez niepochlebnych komentarzy. Ewelina Lisowska nie przejmuje się nimi zbytnio i już planuje zafundować sobie nowy rysunek na ciele. Praktycznie wszystkie jej tatuaże, oprócz tego na lewej ręce, są w miejscach, które łatwo przykryć.

Poza tym jest artystką, która musi dbać o spójny wizerunek, korespondujący z jej muzyką.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewelina Lisowska - wzrost. Gwiazda jest malutka
  2. Dominika Figurska - aktorka, mąż, wiek, z dziećmi, w ciąży
  3. Krzysztof Kowalewski - wiek. Nadal trzyma się świetnie!
  4. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  5. Emilia Krakowska: Wiek aktorki zaskakuje, nie wygląda na swoje lata

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News