Ewelina Lisowska - wzrost
instagram.com/ewelinalisowskaofficial/
Wiadomości Pikio - 3 Lipca 2019

Ewelina Lisowska - wzrost. Gwiazda jest malutka

Ewelina Lisowska - wzrost nie przeszkadza jej w robieniu wielkiej kariery, koncertowaniu i tworzeniu własnej marki. Nie tylko jej wiek budzi wiele kontrowersji, ale również wiek, gwiazda wygląda na dużo młodszą, niż pokazuje jej metryka.

Ewelina Lisowska - wzrost piosenkarki bardzo interesuje jej fanów, podobnie zresztą jak jej wiek i waga. Otóż wokalistka urodziła się 23 sierpnia 1991 roku, a to oznacza, że w tym roku będzie świętowała swoje 28. urodziny. I choć jej wygląd na to nie wskazuje, nieuchronnie zbliża się do trzydziestki.

Jeśli chodzi o wzrost piosenkarki, to mierzy ona zaledwie 155 centymetrów. Jest więc naprawdę niziutka. Należy ona do jednych z najniższych celebrytek w polskim show-biznesie. Podobnego wzrostu są na przykład Tatiana Okupnik - 152 cm, Edyta Herbuś - 156 cm czy Katarzyna Cichopek ze wzrostem 158 cm.

Na jej filigranowy wygląd wpływa również waga, a ta pokazuje Ewelinie Lisowskiej niecałe 47 kilogramów. Jeszcze niedawno ważyła zaledwie 45 kilo. W wielu wywiadach wspominała o tym, jakim wyzwaniem jest dla niej wybranie się na zakupy, bo najzwyczajniej nie ma rozmiarów na jej wymiary.

- Zawsze byłam drobna, ale rzeczywiście na pewno sylwetka mi się poprawiła. Od lutego cały czas ćwiczyłam. Ćwiczę przeróżne rzeczy: aerobik, pilates. Chodzę na zajęcia do klubu i tam korzystam ze wszystkiego - wyznała w wywiadzie.

Ewelina Lisowska - wzrost gwiazdy nie rzuca się w oczy na scenie

Niski wzrost nie był przeszkodą w jej karierze. To jej charakterystyczny, mocny głos i ciężkie brzmienie przykuły uwagę jurorów programu TVN X Factor, w którym dotarła do półfinału drugiej edycji. Po debiucie w telewizji na półkach sklepowych pojawiła się jej pierwsza płyta. Do rozgłośni radiowych trafiły takie utwory jak "Nieodporny rozum" i "W stronę słońca", które stały się hitami.

Na scenie zawsze robi wielkie show i hipnotyzuje publiczność, jednak praktycznie nigdy nie pojawia się tam w trampkach. Zazwyczaj wybiera buty na wysokim obcasie, by choć optycznie wydać się wyższą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Magdalena Górska: Aktorka Pierwszej Miłości skrywa wiele tajemnic
  2. Dominika Figurska - aktorka, mąż, wiek, z dziećmi, w ciąży
  3. Grażyna Wolszczak: Mąż aktorki zmarł nagle lata temu, syn to jego odbicie
  4. Agnieszka Włodarczyk: Wiek aktorki zdumiewa, wygląda o wiele młodziej
  5. Emilia Krakowska: Wiek aktorki zaskakuje, nie wygląda na swoje lata

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News