Janusz Gajos - żony
youtube.com/ ZK Studio
Wiadomości Pikio - 3 Lipca 2019

Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon

Janusz Gajos - żony aktora podobno nie miały z nim lekko. W swoim środowisku miał opinię podrywacza, który zaleca się do każdej dziewczyny, a w życiu udało mu się również odbić jedną z partnerek koledze. Jakie tajemnice skrywa Janusz Gajos?

Janusz Gajos - żony miał aż cztery. Pierwszą wybranką jego serca była tajemnicza Zoja. Poznali się, kiedy Gajos wcielał się z jednego z bohaterów serialu "Czterej pancerni i pies". Aktor uległ wtedy wypadkowi i musiał trafić do szpitala, gdzie zajęła się nim laborantka Zoja, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia. Niemal od razu się oświadczył, a kilka miesięcy później wzięli ślub. Razem przeprowadzili się do Łodzi, jednak kobieta nie mogła się tam odnaleźć, bowiem nie miała żadnych przyjaciół i czuła się samotnie. Pocieszenie znalazła w ramionach innego mężczyzny, Andrzeja Herdera, kolegi z planu "Czterech pancernych".

Janusz Gajos - żony aktora, było ich kilka

Następnie Janusz Gajos zapałał wielką miłością do aktorki Ewy Miodyńskiej, a spoiwem w tym przypadku były wspólne zainteresowania i fascynacje. Ich ogromne i spontaniczne uczucie jednak szybko się wypaliło i para zadecydowała o rozstaniu. Aktor dość szybko związał się z Barbarą Nabiałczyk, którą poznał przy okazji występowania w Kabarecie Olgi Lipińskiej, gdzie kobieta była realizatorką telewizyjną. Aby zdobyć ukochaną, Gajos musiał odbić ją koledze, Tadeuszowi Borowskiemu.

Ten związek nie był idealny, jednak przetrwał naprawdę długo. Owocem ich miłości była córka, Agata. Jednak, gdy dziewczynka miała zaledwie sześć lat, jej rodzice rozwiedli się, a ich drogi zupełnie się rozeszły.

Obecnie aktor związany jest z Elżbietą Brożek, którą poznał po swoim spektaklu już w 1989 roku, jednak ich uczucie wybuchło dopiero po długich latach. Związek z partnerką dał mu poczucie spokoju i stabilizacji. Aktor jest wdzięczny, że kobieta trwa przy jego boku i to ona również namówiła go na zmianę trybu życia na zdrowszy, dzięki czemu dużo lepiej się czuję.

- Nie jesteśmy idealnym małżeństwem, ale ćwierć wieku trwam w stabilnym związku. Udowodniłem, że się nadaję. To było wszystko, do czego dążyłem - mówił aktor.

Z perspektywy czasu Janusz Gajos stwierdził, że mężczyźni powinni się żenić dopiero po czterdziestce, ponieważ wtedy mają już doświadczenie i mądrość życiową. Przyznał także, że to kobiety wybierają ich sobie, a panom pozwalają jedynie myśleć, że o nie walczą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Halszka Lehman: Pochodzenie aktorki Pierwszej Miłości może zaskakiwać
  2. Ewa Błachnio - mąż, partner, rodzina, informacje
  3. Agnieszka Wielgosz: instagram, wzrost, wiek, mąż, w Playboyu
  4. Maria Góralczyk: Instagram, dzieci, aktorka. Co o niej wiemy?
  5. Magdalena Rembacz: w ciąży, wiek, z mężem, mąż, dzieci, rodzina

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News