Viola Kołakowska o Annie Lewandowskiej
Instagram.com violkakolakowska
Monika Majko - 22 Marca 2021

Najpierw ohydnie rzuciła się na Piasecznego, teraz znowu odleciała. Kołakowska bezczelnie atakuje Lewandowską

Viola Kołakowska pojawiła się na medialnym świeczniku w związku z oskarżeniami o oszustwo, które skierowała do walczącego z COVID-19 Andrzeja Piasecznego. Teraz celebrytka zaatakowała koleżankę z show-biznesu, Annę Lewandowską.

Oskarżenia Violi Kołakowskiej względem piosenkarza wywołały ogromny skandal, gwiazda jednak nie ma zamiaru poprzestawać na jednej aferze. Niedawno skomentowała również kampanię reklamową, w której udział wzięła Anna Lewandowska. Aktorka dopatrzyła się w niej wykorzystywania dzieci przez iluminatów.

Viola Kołakowska po raz kolejny zszokowała internautów

Gdy Andrzej Piaseczny trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem, opublikował w sieci film, za pomocą którego poinformował fanów o swoim stanie zdrowia. Niedługo później nagranie piosenkarza skomentowała na swoim Instagramie Viola Kołakowska, a jej słowa wywołały ogromny skandal.

– Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły… Co to jest za obrzydliwa propaganda… Do czego się posuną? Co za to dostałeś? – komentowała Kołakowska.

Oskarżenia kierowane przez celebrytkę w stronę Andrzeja Piasecznego spotkały się z ogromną krytyką internautów, a w kierunku aktorki popłynęło wiele ostrych słów. Swoje oburzenie stanowiskiem przedstawionym przez Violę Kołakowską wyraziła m.in. pogodynka TVN Dorota Gardias, która sama ma za sobą ciężką walkę z COVID-19.

Właśnie pojawiły się wytyczne na Wielkanoc. Wielkie zaskoczenieWłaśnie pojawiły się wytyczne na Wielkanoc. Wielkie zaskoczenieCzytaj dalej

– Słowa Violi Kołakowskiej są dla mnie wstrząsające i skandaliczne. Jak można atakować człowieka, który oddycha z trudem i jest w szpitalu. W głowie mi się to nie mieści, brakuje mi słów, a takie komentarze są po prostu nieludzkie – wyznała Dorota Gardias w rozmowie z „Faktem”.

Krytyka nie zrobiła jednak żadnego wrażenia na Violi Kołakowskiej. Wygląda na to, że ostatni rozgłos wręcz zachęcił ją do przedstawiania swoich kolejnych kontrowersyjnych opinii na temat kolegów z show-biznesu. Niedawno skomentowała na swoim Instagramie kampanię reklamową firmy odzieżowej, w której udział wzięła Anna Lewandowska.

Viola Kołakowska wyraziła swoje oburzenie pozą, jaką na jednym ze zdjęć reklamowych przyjęła kilkuletnia modelka. Aktora przekonuje, że dziewczynka pokazuje znak masoński. Celebrytka zaapelowała do Anny Lewandowskiej, by zainteresowała się tym, co robi firma, którą promuje swoją twarzą.

– Właśnie tak działają elity programujące umysły! A tak swoją drogą, zamiast robić kolejną niepotrzebną nikomu kolekcję ubrań dla dzieci, proponuję Ani, żeby zrobiła kampanię na rzecz dzieci, jak je ratować z rąk mafii Illuminatów, którzy kradną dzieci na rytuały i pozyskiwanie andrenochromu, a co zostanie to na narządy – tłumaczyła Kołakowska.

Rewelacje Violi Kołakowskiej po raz kolejny wywołały poruszenie wśród internautów. Aktorka znana jest ze swoich niecodziennych poglądów oraz sceptyzmu wobec zagrożenia, jakie niesie ze sobą pandemia koronawirusa. Na razie jednak ani atakowana przez aktorkę firma odzieżowa, ani żona Roberta Lewandowskiego, nie zdecydowali się na oficjalny komentarz w tej sprawie.

Viola Kołakowska skomentowała kampanię reklamową z udziałem Anny Lewandowskiej

Instagram.com violkakolakowska

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News