Andrzej Piaseczny jest w szpitalu
Instagram.com violkakolakowska/andrzejpiaseczny_official
Monika Majko - 18 Marca 2021

Andrzej Piaseczny w szpitalu. Viola Kołakowska rzuciła oskarżeniami

Andrzej Piaseczny poinformował fanów o swoim zakażeniu koronawirusem. Stan piosenkarza był na tyle poważny, że wymagał hospitalizacji. O szczegółach gwiazdor opowiedział w nagraniu, które zamieścił na swoim Instagramie. Film krytycznie skomentowała Viola Kołakowska.

Andrzej Piaseczny już od 10 dni toczy trudną walkę z zakażeniem koronawirusem. W jego relację na Instagramie nie wierzy jednak Viola Kołakowska, która znana jest ze swojego sceptycznego podejścia do pandemii COVID-19. Aktorka zarzuciła piosenkarzowi udawanie i oskarżyła o oszukiwanie fanów.

Andrzej Piaseczny trafił do szpitala

- Kochani wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może się z nami wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj - wyznał Andrzej Piaseczny w nagraniu, które opublikował na swoim Instagramie.

Gwiazdor ciężko przechodzi infekcje wirusem SARS-COV-2, a jego stan wymagał hospitalizacji. Na nagraniu ze szpitala można usłyszeć, że piosenkarz ma ogromne problemy z oddychaniem i mówieniem oraz zobaczyć, że został podłączony do tlenu.

Pod nagraniem Andrzeja Piasecznego, które opublikował się w sieci wczoraj po południu, natychmiast pojawiło się wiele wspierających komentarzy z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Publikacja gwiazdora wywołała duże poruszenie i nie zabrakło również głosów krytycznych.

Jest oświadczenie ws. syna Beaty Szydło. Wiadomo, dlaczego ukrywał się pod zmienionym nazwiskiemJest oświadczenie ws. syna Beaty Szydło. Wiadomo, dlaczego ukrywał się pod zmienionym nazwiskiemCzytaj dalej

Post Andrzeja Piasecznego skomentowała aktorka Viola Kołakowska, która zasłynęła w ostatnich miesiącach ze swojego sceptyzmu wobec obecnie paraliżującej świat choroby COVID-19. Gwiazda należy do grona osób, które nie wierzą w zagrożenie epidemiczne.

- Co to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły... Co to jest za obrzydliwa propaganda... Do czego jeszcze się posuną? Co za to dostałeś? - komentowała nagranie piosenkarza Kołakowska na swoim Instastories.

- Moi drodzy. Takie jest moje zdanie. I nie tylko moje! Dla mnie ktoś, kto jest ciężko chory, nie nagrywa takich rzeczy. Zresztą sorry - moim zdaniem stan jego jest całkiem dobry. A już to, że ma siłę w ogóle mówić... Oczywiście dla mnie - mówię za siebie i mam do tego prawo - zagrywa się totalnie i źle to robi. Po prostu jest to tak czytelne, że nie wiem, kim trzeba być i jakim naiwniakiem, żeby myśleć, że jest inaczej... - dodała gwiazda.

Stanowisko Violi Kołakowskiej również wywołało burzę w sieci. Celebrytka, tak jak Edyta Górniak i Ivan Komarenko, już od kilku miesięcy publicznie neguje istnienie zagrożenia pandemicznego, a jej poglądy spotykają się z ogromną krytyką i są często obiektem żartów wśród internautów.

- Dla mnie jest to ściema. Może i jest chory, ale to, co robi [...]. To jest dla mnie spektakl, ok? - tłumaczyła celebrytka.

Andrzej Piaseczny trafił do szpitala

Andrzej Piaseczny trafił do szpitala

Instagram.com violkakolakowska

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pomponik/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News