Andrzej Piaseczny jest w szpitalu
Instagram.com andrzejpiaseczny_official
Monika Majko - 19 Marca 2021

Haniebny atak na ciężko chorego Andrzeja Piasecznego. Gwiazda TVN staje w obronie

Andrzej Piaseczny poinformował fanów o swoim zakażeniu koronawirusem. Gwiazdor zmaga się z COVID-19 już od ponad tygodnia, a jego stan był na tyle ciężki, że wymagał hospitalizacji. Niedowierzanie w chorobę piosenkarza wyraziła aktorka Viola Kołakowska. Jej słowa oburzyły z kolei gwiazdę TVN, Dorotę Gardias, która również ma za sobą walkę z SARS-COV-2.

Viola Kołakowska nie była pod wrażeniem nagrania Andrzeja Piasecznego ze szpitala i zarzuciła mu udawanie i oszukiwanie fanów. Oskarżenia te skomentowała pogodynka TVN Dorota Gardias, która również ciężko przeszła zakażenie COVID-19 i od dawna apeluje do Polaków o ostrożność i dbanie o zdrowie swoje i innych.

Andrzej Piaseczny wymagał hospitalizacji po zakażeniu COVID-19

- Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po dziesięciu dniach chorowania znowu musiałem się znaleźć tutaj - mówił w swoim nagraniu Andrzej Piaseczny.

Piosenkarz przekazał niepokojące informacje swoim fanom za pomocą nagrania, które opublikował na Instagramie. Na filmie widać gwiazdora, który podłączony jest do szpitalnej aparatury z tlenem i z trudem łapie powietrze. Poruszeni fani i przyjaciele wokalisty natychmiast zaczęli życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Wyznanie Andrzeja Piasecznego nie wzruszyło jednak Violi Kołakowskiej, znanej ze swojej sceptycznej postawy wobec pandemii koronawirusa.Aktorka odniosła się do nagrania na swoim Instastory i zarzuciła piosenkarzowi oszukiwanie fanów i pokazywanie nieprawdy.

Ksiądz stwierdził, co działo się z synem Beaty Szydło. Wszystko w czasie pierwszego kazania na Jasnej GórzeKsiądz stwierdził, co działo się z synem Beaty Szydło. Wszystko w czasie pierwszego kazania na Jasnej GórzeCzytaj dalej

- Co to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły... Co to jest za obrzydliwa propaganda... Do czego jeszcze się posuną? Co za to dostałeś? - komentowała nagranie Kołakowska.

Postawa aktorki oburzyła z kolei pogodynkę TVN Dorotę Gardias, która również ma za sobą pobyt w szpitalu z powodu zakażenia COVID-19. Prezenterka nie ukrywała, że ciężko zniosła chorobę, a powikłania po niej odczuwa do dzisiaj.

- Słowa Violi Kołakowskiej są dla mnie wstrząsające i skandaliczne. Jak można atakować człowieka, który oddycha z trudem i jest w szpitalu. W głowie mi się to nie mieści, brakuje mi słów, a takie komentarze są po prostu nieludzkie - wyznała Dorota Gardias w rozmowie z „Faktem”.

Okazało się także, że również podczas swojej choroby Dorota Gardias musiała mierzyć się z oskarżeniami o kłamstwo i udawanie. Prezenterka wyznała podczas wywiadu, że bardzo bolały ją te komentarze i nie rozumie takich zachowań. Według gwiazdy TVN Viola Kołakowska okazała „brak człowieczeństwa, empatii”, zarzucając „człowiekowi, który ledwo dycha, że udaje”.

- Mnie film Andrzeja wzruszył. Super, że to zrobił. Jego apel może sprawić, że ludzie bardziej będą przestrzegać higieny, zasad reżimu sanitarnego. [...] Jestem z nim całym sercem, a o osobach, które mówią takie bzdury jak Viola, nie powinniśmy w ogóle pisać, bo to chyba jej zależy na nakręcaniu koniunktury i popularności w ten dziwny sposób. To wstyd! - podsumowała Dorota Gardias.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pudelek/Fakt/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News