Kinga Duda jest zakochana
Jakub Szymczuk/KPRP prezydent.pl
Monika Majko - 22 Marca 2021

Tygodnik przekazał wiadomość o partnerze Kingi Dudy

Niedawno media obiegła informacja o tym, że Kinga Duda rozpoczyna praktykę w Sądzie Rejonowym w Warszawie. Okazuje się, że córka prezydenta dba nie tylko o rozwój swojej kariery zawodowej, ale również o życie prywatne. Tygodnik „Dobry tydzień” ujawnił, że młoda prawniczka jest zakochana.

Jak przekazała redakcja „Dobrego tygodnia”, w pałacu prezydenckim zapanowało wielkie szczęście, a Andrzej i Agata Duda już dopytują córkę o plany związane ze ślubem i dziećmi. Na razie jednak Kinga Duda nie zdecydowała sie na publiczne ujawnienie swojego związku.

Media donoszą, że Kinga Duda jest zakochana

Kinga Duda ma zaledwie 25 lat, jednak już zdążyła zdobyć sporo doświadczenia zawodowego, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Jakiś czas temu młoda prawniczka wróciła z prestiżowego stażu w Wielkiej Brytanii, a następnie przez kilka miesięcy pracowała jako doradca społeczny swojego taty, prezydenta Polski Andrzeja Dudy.

– To niesłychanie kompetentna i bardzo sympatyczna dziewczyna. A przy tym chętna do nauki – miał powiedzieć jej były współpracownik Kingi Dudy w rozmowie z redakcją „Dobrego tygodnia”.

Niedawno media informowały, że córka prezydenckiej pary dołączyła do aplikantów adwokackich i rozpocznie praktykę zawodową w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza. Przez najbliższych kilka miesięcy młoda prawniczka będzie więc uczestniczyć zarówno w zajęciach teoretycznych, jak i praktycznych, dzięki czemu zdobędzie wiedzę i umiejętności z zakresu prokuratury oraz sądownictwa powszechnego.

Właśnie pojawiły się wytyczne na Wielkanoc. Wielkie zaskoczenieWłaśnie pojawiły się wytyczne na Wielkanoc. Wielkie zaskoczenieCzytaj dalej

– Jednocześnie informujemy, że zajęcia wszystkich aplikantów adwokackich odbywają się na zasadach określonych aktualnie w porozumieniach zawartych pomiędzy Ministrem Sprawiedliwości a Naczelną Radą Adwokacką w dniu 24.11.2020 r. oraz Sądem Okręgowym w Warszawie a Okręgową Radą Adwokacką w dniu 03.02.2021 r. – przekazano odpowiedź Sądu okręgowego w Warszawie na łamach portalu natemat.pl.

Redakcja „Dobrego tygodnia” poinformowała jednak, że Kinga Duda nie tylko skupia się na karierze zawodowej. Córka prezydenta nie zapomina o swoim życiu prywatnym, a dziennikarze donoszą, że w sercu młodej prawniczki jakiś czas temu na dobre zadomowił się tajemniczy Bartłomiej.

Według dziennikarzy tygodnika wybrankiem córki pary prezydenckiej ma być syn dyrektorki jednego z krakowskich szpitali. Bartłomiej jest studentem medycyny, a para spotyka się podobno już od dłuższego czasu i tworzy udany związek.

W pałacu prezydenckim zapanowała radość, a Andrzej i Agata Dudowie podobno dopytują już swoją jedyną córkę o ślubne plany. „Dobry tydzień” sugeruje również, że para prezydencka już nie może się doczekać wnuków.

Na razie jednak Kinga Duda nie zdecydowała się publicznie skomentować swojego związku. 25-latka zdecydowanie poważnie podchodzi do swojej kariery zawodowej, a ślub mógłby przeszkodzić jej w realizacji kolejnych kroków w kierunku wymarzonej pracy.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News