Tomasz Kammel odmawia komentarza ws. odejścia Marzeny Rogalskiej
Screen pytanienasniadanie.tvp.pl „Pytania na śniadanie” 10.02.2021
Irmina Jach - 16 Lutego 2021

Marzena Rogalska odeszła z TVP. Tomasz Kammel wciąż milczy

Marzena Rogalska kilka dni po proteście niezależnych mediów zdecydowała się na porzucenie posady w TVP. Tomasz Kammel, współprowadzący program „Pytanie na śniadanie”, został poproszony o komentarz w sprawie decyzji koleżanki. Nie zdecydował się jednak na zabranie głosu w tej sprawie.

Decyzja Marzeny Rogalskiej wzbudziła duży entuzjazm wśród fanów, którzy nie są wielbicielami telewizji publicznej. Odkąd na Instagramie dziennikarki pojawił się wpis dotyczący zmian w jej życiu zawodowym, wszyscy czekają na zajęcie stanowiska przez Tomasza Kammela. Wszystko wskazuje na to, że pracownik TVP nie zamierza zabierać głosu.

Tomasz Kammel odmawia komentarza ws. odejścia Marzeny Rogalskiej

- Tomasz Kammel jest ulubieńcem telewidzów i szefostwa. Ma za dobre warunki, poprowadzi program z każdym. Trudno się dziwić, że w obecnej sytuacji nie chce zabierać głosu - mówił anonimowy pracownik stacji w rozmowie z portalem Plotek.

Tomasz Kammel współpracuje z TVP od niemal dekady. Dziennikarz był prowadzącym programów „The Voice of Poland”, „The Voice Senior”, „The Voice Kids” oraz „Dance Dance Dance”, a także licznych imprez plenerowych i festiwali muzycznych.

Pod najnowszym wpisem Tomasza Kammela na Instagramie nie brakuje wpisów na temat odwagi, jaką wykazała się Marzena Rogalska, rezygnując z pracy dla telewizji publicznej. Fani dziennikarza twierdzą z kolei, że decyzje zawodowe są indywidualną sprawą każdego człowieka.

Wiemy jak mieszka Łukasz Szumowski. Zdjęcia pięknej okolicy robią wrażenieWiemy jak mieszka Łukasz Szumowski. Zdjęcia pięknej okolicy robią wrażenieCzytaj dalej

- Czy pan też odejdzie z TVP tak jak pani Marzena? - zapytała dziennikarza jedna z fanek.

- Pani Marzena już pokazała klasę. A pan kiedy? - dociekała inna.

- Jeśli chce pan jeszcze za jakiś czas potrafić spojrzeć sobie w twarz, proponuję pójść w ślady pani Marzeny - zasugerowała internautka.

- Tomaszu, czas chyba popracować nad kręgosłupem, nie tylko od strony fizycznej. Koleżanka już pokazała klasę, a czy Ty ją masz? - dodała obserwatorka dziennikarza.

Tomasz Kammel nie odpowiedział na żaden z komentarzy opublikowanych przez internautów w nie zajął oficjalnego stanowiska w sprawie odejścia Marzeny Rogalskiej. Uważacie, że powinien podzielić się z opinią publiczną swoją opinią na ten temat?

Tomasz Kammel nie komentuje odejścia Marzeny Rogalskiej

Źródło zdjęcia: Instagram @tomaszkammel

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pudelek/Telemagazyn

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News