Tata zrobił córce zdjęcie
Facebook.com Wolf 101,5
Monika Majko - 24 Marca 2021

Tata zrobił córce zdjęcie na ulicy. W domu zobaczył mistrza drugiego planu

Tata zrobił swojej córce zdjęcie przy koniach, które spotkali podczas spaceru. Kiedy wrócił do domu i spojrzał na fotografię, popłakał się ze śmiechu. Zdjęcie trafiło do sieci i szybko stało się prawdziwym hitem.

Tata dziewczynki nie miał pojęcia, że udało mu się zrobić niezwykłe zdjęcie. Jego córka zapozowała do fotografii z końmi. Okazało się, że jeden ze zwierzaków również zapragnął zostać uwieczniony przez obiektyw mężczyzny.

Tata zrobił córce przezabawne zdjęcie

Powszechna dostępność aparatów w telefonach komórkowych sprawia, że wiele osób chętnie dokumentuje to, co dzieje się wokół nich. W swoich albumach mają wiele zdjęć ze spacerów czy uroczystości rodzinnych. Ten mężczyzna nawet nie podejrzewał, że udało mu się uchwycić tak niezwykłą chwilę.

Jak donosi magazyn Time, przezabawna fotografia po raz pierwszy pojawiła się w sieci w 2016 roku, kiedy udostępnił ją jeden z użytkowników portalu reddit.com. Konto internauty zniknęło już z serwisu, jednak zdjęcie dziewczynki i konia stało się hitem i wciąż pojawia się na różnych stronach internetowych, bawiąc do łez kolejnych użytkowników sieci.

Na swoim profilu facebookowym udostępniła je m.in. stacja radiowa The Wolf 101,5 FM. Fotografia została zrobiona przez ojca dziewczynki, który nie zdawał sobie sprawy, jak zabawną sytuację uchwycił jego aparat. Kiedy wrócił do domu i przejrzał zdjęcia, nie mógł powstrzymać śmiechu.

Jest oficjalna decyzja ws. kościołówJest oficjalna decyzja ws. kościołówCzytaj dalej

Na zdjęciu znajduje się kilkuletnia córka mężczyzny, która pozuje przy dwóch pięknych szkockich koniach zimnokrwistych rasy Clydesdale. W czasie ustawiania się do fotografii zwierzęta ignorowały aparat, jednak jeden z nich w ostatniej chwili odwrócił się w stronę obiektywu.

Mężczyzna uchwycił więc na zdjęciu nie tylko swoją córkę, ale również „uśmiechniętego” konia. Zwierzak stał się tzw. mistrzem drugiego planu i do łez rozbawił internautów, którzy natknęli się na to niezwykłe zdjęcie w sieci.

Nie jest znana tożsamość autora zdjęcia, ani dziewczynki uchwyconej na fotografii. Nie wiadomo nawet, w jakim mieście została ona wykonana, jednak na pewno w ciągu ostatnich kilku lat dostarczyła sporo uśmiechu internautom z całego świata.

Niedawno pisaliśmy również o zdjęciu zrobionym przez fotografa Andrew Knappa, które stało się internetową zagadką. Na obrazku znajduje się pies artysty o imieniu Momo, jednak czworonóg jest bardzo dobrze ukryty i ciężko go dostrzec na pierwszy rzut oka.

Andrew Knapp publikuje zdjęcia-zagadki na swoim Instagramie. Jeśli chcecie spróbować samodzielnie odszukać sprytnego czworonoga na jednym z nich, może spróbować TUTAJ. Nie jest to jednak tak łatwe, jak może się wydawać.

Tata zrobił córce przezabawne zdjęcie

Facebook.com Wolf 101,5

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News