pies ukrywa się
Fot. instagram.com @andrewknapp
Mateusz Sidorek - 2 Lutego 2021

Na zdjęciu ukrywa się pies. Tylko 10% internautów potrafi go znaleźć w mniej niż 15 sekund

Pies Momo to prawdziwy spryciarz. Wygląda na to, że jest nie tylko fanów samochodów, ale również zabawy w chowanego. Czworonóg schował się gdzieś na tym zdjęciu i odnalezienie go okazuje się prawdziwym wyzwaniem. Zaledwie 10 procent internautów potrafi dostrzec go w mniej niż 15 sekund. Sprawdźcie, czy wam się uda.

Fotograf Andrew Knapp i jego pies Momo potrafią sprawić, żeby internauci się nie nudzili, spędzając czas w domu. Artysta wpadł na pomysł, by na swoim Instagramie (@andrewknapp) publikować zdjęcia, na których czworonóg chowa się w różnych miejscach. Początkowo jednak może się wydawać, że na fotografiach znajdują się jedynie samochody.

Oglądając Instagram Andrew Knappa szybko można zauważyć, że pies Momo jest jego oczkiem w głowie. Czarno-biały pieszczoch jest głównym bohaterem sesji zdjęciowych. Trzeba przyznać, że zazwyczaj pojawia się w przepięknej scenerii. Chociaż przeważnie znajduje się w centralnej części kadru, czasem trzeba się postarać, żeby go odnaleźć.

Wszystkie kryjówki psa Momo

Na jednym ze zdjęć pies Andrew Knappa schował się gdzieś w pobliżu pomarańczowego busa i drewnianego domu. Tym razem Momo bardzo się postarał, żeby sprawić internautom trudność. W komentarzach fani zgadzają się, że dawno nie stanęli przed tak wymagającym zadaniem.

Okazuje się, że niewiele osób potrafi odnaleźć psiaka w mniej niż 15 sekund. Ta zagadka może spodobać się przede wszystkim internautom, którzy lubią wyzwania. Żeby znaleźć Momo, trzeba wykazać się naprawdę sokolim okiem.

Wielka ewakuacja w polskim mieście. Zwołano sztab kryzysowy, w akcji specjalne służbyWielka ewakuacja w polskim mieście. Zwołano sztab kryzysowy, w akcji specjalne służbyCzytaj dalej

Wygląda na to, że Momo lubi chować się w pobliżu ładnych pojazdów. Zdjęcia robione przez Andrew Knappa zasługują na duże brawa, ponieważ nie tylko dostarczają rozrywki, ale są też niezwykle estetyczne.

„Nadal nie mogę znaleźć Momo”, pisze jeden z internautów. Dlatego, by ułatwić wam zadanie, przekażmy kilka wskazówek. Pamiętajcie, że czworonogów ma ciemną sierść, dlatego z łatwością zniknie na tle drewnianego domu.

Andrew Knapp i przygody psa Momo

Jeśli już odnaleźliście psa Andrew Knappa, polecamy obejrzeć inne zdjęcia opublikowane na Instagramie fotografa. Będziecie mogli zobaczyć, jakie podróże ma już za sobą Momo. Ten niezwykły zwierzak zaliczył między innymi pływanie kajakiem czy spanie w namiocie.

Wiele wskazuje na to, że Momo i jego opiekun prowadzą podróżniczy tryb życia. Szczególną radość mogą odczuć fani czworonogów, ponieważ na Instagramie Andrew Knappa pojawiają się też inne psiaki.

Dajcie znać, jak poszły wam poszukiwania Momo. Jeśli nie udało wam się go znaleźć w mniej niż 15 sekund, nie przejmujcie się i próbujcie dalej. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o obrazkowym teście na osobowość. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

pies się schował

Z: www.instagram.com/andrewknapp/

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: www.instagram.com/andrewknapp/

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News