Zabawny ślub
youtube.com Krystian Kniter
Monika Majko - 5 Marca 2021

Pan młody popełnił wpadkę przed ołtarzem. Ksiądz nie wiedział co odpowiedzieć

Ślub to nie tylko jeden z najpiękniejszych dni w życiu zakochanej pary, ale również niezwykle stresujące wydarzenie. W sieci pojawiło się nagranie wpadki pana młodego, która rozbawiła do łez nie tylko jego przyszłą żonę, ale również tysiące internautów.

Nagranie sprzed ołtarza stało się hitem sieci. W czasie ślubowania pan młody zaliczył wpadkę, która odebrała mowę nawet duchownemu. Goście weselni na długo zapamiętają ceremonię, a internauci nie mogli powstrzymać śmiechu na widok nagrania, które pojawiło się na platformie YouTube.

Pan młody zaliczył wpadkę na ślubie

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, do którego zakochani szykują się zwykle bardzo długo i starannie. Wiele osób skupia się jednak na zaplanowaniu bajecznego wesela, zapominając, że wcześniej czeka ich jeszcze publiczne ślubowanie wiecznej miłości.

Podczas takiego wyznania niejedną osobę zjadł stres. Wśród nich znalazł się również pan młody, który stał się bohaterem nagrania, bijącego w sieci rekordy popularności. Film obejrzało już ponad 880 tysięcy internautów, którzy pękali ze śmiechu.

Na nagraniu widać moment, w którym zakochani składają przysięgę przed ołtarzem w kościele. Pan młody wziął w dłoń obrączkę swojej przyszłej żony i pocałował pierścionek. Następnie kobieta podała mu swoją dłoń, którą powinien trzymać podczas wypowiadania słów przysięgi.

Ksiądz został pobity, gdy przyłapał dwóch mężczyzn demolujących kościółKsiądz został pobity, gdy przyłapał dwóch mężczyzn demolujących kościółCzytaj dalej

Zdziwiony mężczyzna chwycił dłoń partnerki i na niej również złożył pocałunek. Takiego zachowania nie spodziewała się ani jego przyszła żona, ani duchowny, który udzielał parze sakramentu. Oboje wybuchli śmiechem, a pan młody szybko zorientował się, że popełnił gafę.

- Aha... No co, pierwszy ślub... - spuentował swoją wpadkę pan młody.

Szybka riposta młodego spowodowała jeszcze większy śmiech przy ołtarzu, a także wśród zgromadzonych w świątyni gości weselnych. Nagranie ślubnej wpadki zamieścił w sieci użytkownik serwisu YouTube Krystian Kniter, a pod filmem pojawiło się wiele komentarzy od również rozbawionych tą sytuacją internautów.

- Czy ktoś pomoże mi wstać? Padłem ze śmiechu - napisał jeden z internautów.

- Aż przez rozmazanie widać jakiego buraka strzelił. No ale gość spoko z tego wybrnął, się nie pomyliła - dodała kolejna użytkowniczka sieci.Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News