Sanatorium miłości 3
Instagram.com sanatorium_milosci_tvp
Monika Majko - 8 Marca 2021

Finał „Sanatorium miłości”. Niespodziewane wyznanie Edka

Kolejny sezon „Sanatorium miłości” dobiegł końca. Kuracjusze oddali swoje głosy na króla i królową turnusu, a następnie pojawili się na uroczystym balu. W trakcie podziękowań Eden zdobył się na szczere słowa, które wzruszyły seniorów i widzów.

Fani „Sanatorium miłości” obejrzeli wczoraj finałowy odcinek trzeciego sezonu show, a na ekranie nie zabrakło emocji oraz wzruszeń. W trakcie uroczystego balu przyszedł czas pożegnań, a na kilka szczerych słów zdobył się również kuracjusz wzbudzający największe kontrowersje.

„Sanatorium miłości 3” dobiegło końca

Przygody seniorów, którzy w poszukiwaniu miłości odwiedzili w tym sezonie Polanicę-Zdrój, dobiegły końca. Stacja TVP wyemitowała finałowy odcinek show w niedzielę 7 marca br., a widzowie ze wzruszeniem obserwowali pożegnanie bohaterów tego sezonu show.

W finałowym odcinku seniorzy podsumowali swój turnus i podzielili się między sobą spostrzeżeniami na temat tego, co przeżyli w „Sanatorium miłości”. Choć pomiędzy uczestnikami nie doszło do deklaracji płomiennych uczuć, kuracjusze opuszczają sanatorium bogatsi o nowe znajomości i przyjaźnie. Jedną z par, która bardzo się zaprzyjaźniła, jest Wiesiek i Edek.

- Ja będę lał za tobą krokodyle łzy - wyznał Edek w rozmowie ze swoim współlokatorem z pokoju.

Małopolska: wypadek karetki, rannych dwóch ratowników. Lekarze walczą o życie jednego z nichMałopolska: wypadek karetki, rannych dwóch ratowników. Lekarze walczą o życie jednego z nichCzytaj dalej

Edek jednak zdobył się również na więcej szczerych słów. W uroczystego balu na zakończenie turnusu nie mogło zabraknąć oficjalnych pożegnań. W trakcie swojego wystąpienia Edek skierował zaskakujące słowa do swoich kolegów z programu.

- Chciałbym serdecznie podziękować za znoszenie moich niedoskonałości. Jeżeli kogoś uraziłem - bardzo przepraszam. Wyciągnąłem z tego wnioski - wyznał Edek.

Wyznanie kuracjusza, którego zachowanie od początku budziło kontrowersje nie tylko wśród uczestników programu, ale również widzów, bardzo zaskoczyło seniorów. Zmianę w postawie Edka docenili także widzowie, którzy pomimo początkowych wpadek, z czasem obdarzyli go ogromną sympatią.

Wraz z końcem programu nadszedł także czas na wybór króla i królowej balu, tym razem jednak widzów i kuracjuszy czekała niespodzianka. Bezapelacyjnym królem „Sanatorium miłości 3” został Zdzisław, który zdobył ogromną sympatię wśród swoich kolegów z programu.

Z kolei tytuł królowej, po raz pierwszy w historii programu, został rozdzielony pomiędzy dwie kuracjuszki - Jadwigę i Halinkę. Obie panie zdobyły tyle samo głosów i tym samym razem stanęły u boku króla turnusu.

Sanatorium miłości - koniec sezonu

Instagram.com sanatorium_milosci_tvp

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News