mama gorszy stan
Fot. East News AGENCJA SE
Mateusz Sidorek - 4 Marca 2021

Mama Anny Przybylskiej trafiła do szpitala. Jej stan nagle się pogorszył

Mama Anny Przybylskiej wylądowała w szpitalu. Dziennikarze skontaktowali się z Krystyną Przybylską, która przyznała, że przebywa na oddziale. Kobieta zaraziła się koronawirusem pod koniec lutego, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wcześniej jednak jej stan nie wymagał hospitalizacji.

W sobotę 20 lutego mama Anny Przybylskiej poinformowała na swoim Facebooku, że zaraziła się koronawirusem. Choć Krystyna Przybylska zachorowała na COVID-19, wcześniej wszystko wskazywało na to, że jej stan jest stabilny. Wiemy jednak, że obecnie przebywa na szpitalnym oddziale.

Mama zmarłej aktorki to kolejna medialnych osób, które zachorowały na COVID-19. Wśród postaci, które zaraziły się koronawirusem, są między innymi Cezary Żak, Artur Barciś, Maryla Rodowicz, Małgorzata Socha i Maja Ostaszewska. Na szczęście wszyscy wyzdrowieli, czego również trzeba życzyć Krystynie Przybylskiej.

Dziennikarze skontaktowali się z mamą Anny Przybylskiej

Na Facebooku mamy Anny Przybylskiej w sobotę 20 lutego pojawiła się krótka i smutna wiadomość. Krystyna Przybylska potwierdziła, że zachorowała na COVID-19.

Mam COVID – napisała w mediach społecznościowych.

Zapadła decyzja o uruchomieniu szpitali tymczasowych w dziewięciu województwachZapadła decyzja o uruchomieniu szpitali tymczasowych w dziewięciu województwachCzytaj dalej

Niedawno z Krystyną skontaktowali się dziennikarze tygodnika „Na żywo”. Kobieta potwierdziła, że musiała zostać przetransportowana do szpitala. Obecnie mama Anny Przybylskiej leży na oddziale.

Leżę w szpitalu. Wstrętny wirus – odpowiedziała Krystyna Przybylska.

Na temat sytuacji, w jakiej znalazła się mama zmarłej aktorki, wypowiedział się Jarosław Bieniuk. Były partner Anny Przybylskiej podkreślił, że Krystyna może liczyć na wsparcie całej rodziny. Były reprezentant Polski w piłce nożnej oświadczył też, że cały czas trzyma rękę na pulsie.

Jestem w stałym kontakcie z babcią Krysią i zawsze może liczyć na moje wsparcie – zaznaczył Jarosław Bieniuk.

To pokazuje, że były partner zmarłej aktorki i Krystyna Przybylska pozostają w bardzo dobrych relacjach. Mama Anny ma też dobry kontakt z córką Oliwią i synami Szymonem oraz Janem.

Mama Anny Przybylskiej chora - wirus nie wybiera

Informacja o chorobie mamy Anny Przybylskiej potwierdza jedynie, że koronawirus jest chorobą egalitarną i nie wybiera. Na COVID-19 chorują dziennikarze, artyści i zwyczajni Polacy.

Warto przypomnieć, że koronawirusem zarazili się między innymi zdobywca Oscara Tom Hanks, książę Filip czy prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o 46-latce, która trafiła do lekarza z bólem brzucha. Kobieta była przekonana, że przechodzi menopauzę. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Radio ZET

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News