Monica Thompson niebywała rzecz
Fot. Popularne.pl
Mateusz Sidorek - 4 Marca 2021

46-latka poszła do lekarza z bólem brzucha. Nazajutrz nieświadoma niczego urodziła dziecko

Monica Thompson przez pewien czas zmagała się z coraz bardziej dotkliwym bólem brzucha. Wreszcie 46-latka postanowiła skonsultować się z lekarzem. W szpitalu specjaliści zapytali, czy pacjentka spodziewa się dziecka. Kobieta była przekonana, że przechodzi już menopauzę. Po wykonaniu badania USG otrzymała najbardziej szokującą wiadomość w całym życiu. Była w ciąży, a dziecko urodziło się następnego dnia.

Mnóstwo kobiet z całego świata rozumie problem, z jakim przez ponad dekadę zmagała się Monica Thompson. Choć mieszkanka Nevady długo starała się zajść w ciążę i zostać matką, po skończeniu czterdziestki nadal nie miała dzieci. W pewnym momencie postanowiła się z tym pogodzić.

Po ukończeniu 30 lat Monica Thompson uznała, że to dobry moment, by zostać mamą. Życie zawodowe kobiety było stabilne, towarzyszył jej wierny i odpowiedzialny partner. Niestety okazało się, że w przypadku, niektórych osób zajście w ciążę nie przychodzi tak łatwo.

Monica Thompson pogodziła się z myślą, że nie będzie miała dzieci

I tak Monica Thompson wraz z partnerem starali się o dziecko przez 16 lat. Gdy kobieta zrozumiała, że niedługo dobije do pięćdziesiątki, postanowiła pogodzić się z myślą, że nigdy nie zostanie mamą. Chociaż niektóre kobiety przechodzą nad tym do porządku dziennego, dla innych to prawdziwy cios.

Mieszanka Nevady zaczęła też czuć oznaki wskazujące na to, że zaczyna przechodzić menopauzę, co tylko utwierdziło ją w przekonaniu, że nigdy nie urodzi dziecka. W pewnym momencie Monice zaczęły doskwierać bóle brzucha, które z czasem się nasilały.

Zapadła decyzja o uruchomieniu szpitali tymczasowych w dziewięciu województwachZapadła decyzja o uruchomieniu szpitali tymczasowych w dziewięciu województwachCzytaj dalej

Wreszcie Monica postanowiła skonsultować się z lekarzami. Tam specjaliści zapytali ją, czy jest w ciąży. Kobieta nie rozumiała, skąd to pytanie. Następnie medycy zlecili wykonanie badania USG.

Spojrzeli na mnie i powiedzieli, że mi gratulują, ponieważ spodziewam się dziecka! Nie mogłam w to uwierzyć i pytałam, czy to prawda – powiedziała Monica cytowana przez portal „Popularne.pl”.

Okazało się, że kobieta była w siódmym miesiącu ciąży. Zszokowana Monica wróciła do domu, nie mogąc uwierzyć w wiadomości przekazane przez lekarzy. Następnego dnia poszła do pracy. Wtedy zaczęła krwawić.

Zaczęła się od razu akcja porodowa. Cesarskie cięcie i szybki poród. Byłam w takim szoku, że ciężko to nawet opisać. Rodziłam 24h po tym, gdy dowiedziałam się o ciąży – opowiedziała.

Monica Thompson wreszcie została matką

Po wielu latach starań i porzuceniu wszelkich nadziei Monica Thopmson została matką Jaydena. Chłopiec urodził się w 30. tygodniu ciąży i ważył 1,5 kilograma. Kobieta nie mogła uwierzyć w tę historię.

Monica zrozumiała, co się tak naprawdę stało, dopiero gdy mogła przytulić swojego synka. Trudno się dziwić, że była w szoku. W ciągu 24 godzin dowiedziała się o ciąży i urodziła. Zdziwienia nie mógł ukryć także jej szef, gdy kobieta zadzwoniła do niego następnego dnia i powiedziała, że nie będzie jej w pracy, ponieważ na świat przyszło jej dziecko.

Pojawienie się dziecka w rodzinie potrafi wywrócić cały świat do góry nogami. Zazwyczaj jednak rodzice mają kilka miesięcy na próby przygotowania. Monica i jej partner mieli dużo mniej czasu. Na szczęście bliscy natychmiast ruszyli ze wsparciem, kupując pieluchy i niezbędne akcesoria.

Sama Monica na koniec przyznała, że to najszczęśliwszy dzień w jej życiu i spełnienie marzeń, ponieważ od dawna chciała zostać matką.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o chorobie znanej gwiazdy kabaretu. Członek cenionego kolektywu opowiedział o nowotworze i zachęcił innych mężczyzn do badań. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Popularne.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News