Małgorzata Rozenek reakcja fanek
Fot. East News TRICOLORS
Mateusz Sidorek - 12 Marca 2021

Małgorzata Rozenek musiała publicznie przeprosić. Fanki okazały się wyrozumiałe

Małgorzata Rozenek ma problem ze swoją nową marką odzieżową. Niedawno gwiazda poinformowała o awarii serwerowni, co wpłynie na opóźnienie w wysyłaniu zamówień. Niektórzy będą musieli czekać na swoje przesyłki nawet kilka dni dłużej. Chociaż w takich przypadkach często wylewa się na celebrytów fala hejtu, fani prezenterki telewizyjnej okazali się zaskakująco wyrozumiali.

Jeszcze nie tak dawno Małgorzata Rozenek chwaliła się w mediach społecznościowych założeniem własnej marki odzieżowej. Prezenterka od dawna interesowała się modą i wreszcie mogła zrealizować jedno ze swoich największych marzeń. Pojawienie się na rynku „Mrs. Drama” szybko wywołało nie tylko zainteresowanie fanów, ale również kontrowersje.

Chociaż Małgorzata Rozenek dopiero co stworzyła swoją firmę, zbyt długo pracuje w mediach, by tłumaczyć jej, jak ważny jest wizerunek marek. Poważne potknięcia – zwłaszcza w początkowej fazie – szybko mogą sprawić, że linią odzieżową nikt się nie zainteresuje.

Małgorzata Rozenek walczy o swoją markę

Niedawno doszło do poważnej awarii po stronie serwerowni, która zapewnia wsparcie techniczne dla internetowego sklepu celebrtyki. Problemy techniczne prawdopodobnie będą miały wpływ na terminowość wysyłki produktów do klientów.

Gwiazda szybko zareagowała i opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych wpis, w którym przeprasza za powstałą sytuację i uczciwie informuje, że niektórzy na zamówienia będą musieli poczekać nawet kilka dni dłużej.

Nagła wiadomość dot. Stanisława Dziwisza - w końcu się doigrał? Jest zgłoszenie do prokuraturyNagła wiadomość dot. Stanisława Dziwisza - w końcu się doigrał? Jest zgłoszenie do prokuraturyCzytaj dalej

W związku z niezależną od nas awarią serwerowni, musimy prosić was o odrobinę cierpliwości w oczekiwaniu na przesyłki. Mogą nastąpić nawet kilkudniowe opóźnienia w wysyłce. Bardzo przepraszamy– napisała na Instagramie.

Takie momenty to zawsze wiele stresu dla właścicieli marek – zwłaszcza tych, którzy dopiero wchodzą na rynek. W podobnych sytuacjach klienci często nie powstrzymują się przed wydawaniem negatywnych opinii w komentarzach, a nawet uciekają się do hejtu.

Jednak tym razem Małgorzata Rozenek mogła być bardzo zadowolona z tego, w jaki sposób zareagowali jej fani. Większość internautów wykazała się zrozumieniem, zaznaczając, że warto czekać na ubrania marki „Mrs. Drama”.

Warto poczekać, bo ubranka super – pisze jedna z internautek.

Warto czekać! Jakość jest mega! – czytamy w komentarzach.

Małgorzata Rozenek i kontrowersje dotyczące firmy

Już w lutym Małgorzata Rozenek musiała zmierzyć się z aferą dotyczącą jej firmy. Wszystko przez zarzuty byłej uczestniczki programu „Top Model”. Aleksandra Żuraw zasugerowała, że projekty prezenterki telewizyjnej nie są autorskie.

Modelka, która ma własną linię odzieżową „LaGrue”, stwierdziła, że ubrania Małgorzaty Rozenek bardzo przypominają jej własne projekty. Między gwiazdami doszło do sporu.

Aleksandra Żuraw i Małgorzata Rozenek rozpoczęły batalię w mediach społecznościowych. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez media, obecnie kontaktują się już przez osoby pośrednie.

Małgorzata Rozenek nie przyznała się do zarzutów i skrytykowała modelkę. W dodatku oświadczyła, że Aleksandra Żuraw nie wspiera innych kobiet. Prezenterka prężnie pracuje nad sukcesem swojej marki i wiele wskazuje na to, że zrobi wszystko, by bronić „Mrs. Drama”.

Małgorzata Rozenek reakcja fanów

Z: https://www.instagram.com/mrsdrama.pl/

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: instagram.com/mrsdrama.pl/

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News