Rafał Brzozowski
Instagram.com rafal_brzozowski_official
Monika Majko - 16 Marca 2021

Wyszło na jaw, kim z wykształcenia jest Rafał Brzozowski. Nikt by go nie posądzał

Rafał Brzozowski został tegorocznym reprezentantem Polski podczas konkursu Eurowizji, jednak wybór gwiazdora TVP nie wszystkim przypadł do gustu. Internauci przyjrzeli się głębiej sylwetce piosenkarza i odkryli, że jego wykształcenie daleko odbiega od artystycznych kierunków.

Rafał Brzozowski zaistniał w polskim show-biznesie dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu „The Voice of Poland”. Niewielu fanów wie jednak, czym wcześniej zajmował się popularny wokalista, który już w maju będzie walczył o wygraną dla Polski w czasie Eurowizji 2021.

Rafał Brzozowski został reprezentantem Polski na tegorocznej Eurowizji

Rafał Brzozowski będzie w tym roku reprezentował Polskę w czasie Konkursu Eurowizji w Holandii. Wybór wokalisty wzbudził ogromne kontrowersje, a internauci od kilku dni żywo komentują utwór piosenkarza pt. „Ride”, który ma wykonać podczas rywalizacji w Rotterdamie.

Największe kontrowersje wzbudził jednak nie sam utwór, który będzie reprezentował nasz kraj w międzynarodowym konkursie, ale sposób wyboru Rafała Brzozowskiego. Piosenkarz wygrał wewnętrzne eliminacje TVP, które nie były wcześniej konsultowane z widzami.

Wokalista zasłynął na polskiej scenie muzycznej hitem „Tak blisko”, który podbił krajowe rozgłośnie radiowe tuż po pierwszej edycji programu „The Voice of Poland”, gdzie Rafał Brzozowski walczył o zwycięstwo w drużynie Andrzeja Piasecznego.

Pilny apel sanepidu do wiernych, którzy byli na mszach. Jest ryzyko ogniska zakażeńPilny apel sanepidu do wiernych, którzy byli na mszach. Jest ryzyko ogniska zakażeńCzytaj dalej

Później kariera piosenkarza nabrała tempa, a on sam stał się jedną z twarzy TVP, dając się poznać nie tylko jako utalentowany wokalista, ale również lubiany prezenter telewizyjny. Rafał Brzozowski prowadził m.in. takie programy, jak „Koło fortuny” oraz „Jaka to melodia?”.

Niewielu fanów piosenkarza wie jednak, że karierę muzyczną Rafał Brzozowski łączy również z inną pasją. Przed laty piosenkarz był odnoszącym sukcesy zapaśnikiem, który zdobył nawet brązowy medal Mistrzostw Polski w zapasach.

– Sport uprawiam cały czas, ale teraz tylko rekreacyjnie. Gdy jest lato, staram się w wolnej chwili spędzać czas nad wodą – rower, bieganie, narty wodne. Do tego trochę ćwiczeń crossfitowych, ogólnorozwojowych, drążek, poręcze, proste rzeczy, które każdy wszędzie może wykonać – w parku, na placu zabaw – przyznał w rozmowie z agencją Newseria Rafał Brzozowski.

Gwiazdor jest również absolwentem Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego, gdzie zdobył wykształcenie nauczyciela wychowania fizycznego. Karierę sportową Rafał Brzozowski przerwał z powodu kontuzji kręgosłupa.

– Trzeba się ruszać, całe życie być w formie. Wszystko można pogodzić, nie trzeba przecież wchodzić w sport aż tak intensywnie - wystarczy trenować umiarkowanie, ale regularnie – dodał gwiazdor.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2/Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News