"Jaka to melodia?" prowadzący
Jan Bielecki/East News TRICOLORS/East News Jakub Kaminski/East News
Irmina Jach - 12 Grudnia 2020

Kto najlepiej prowadził "Jaka to melodia?": Robert Janowski, Norbi czy Rafał Brzozowski?

"Jaka to melodia?" święci tryumfy na antenie TVP od 4 września 1997 roku. Przez ten czas program miał trzech prowadzących: Roberta Janowskiego, Norbiego i Rafała Brzozowskiego. Który z piosenkarzy jest waszym ulubieńcem?

"Jaka to melodia?" od wielu lat przyciąga przed telewizory miliony Polaków, którzy z zapartym tchem śledzą zmagania uczestników. Przed rokiem program przeszedł metamorfozę. Zmieniono nie tylko wygląd studio, ale także repertuar i gospodarza.

Którego z prowadzących show "Jaka to melodia?" lubicie najbardziej?

Robert Janowski był prowadzącym "Jaka to melodia?" przez ponad dwie dekady. Piosenkarz pożegnał się ze stacją TVP w 2018 roku. Przyznał, że formuła zmian zaproponowanych przed produkcję nie przypadła mu do gustu. Fani pogrążyli się w rozpaczy. Do dziś wspominają go z nutą rozrzewnienia.

Miejsce Roberta Janowskiego - ku niezadowoleniu telewidzów - zajął Norbi. Piosenkarz nie cieszył się popularnością. Fani programu uważnie śledzili kolejne wpadki nowego gospodarza. Stacja zanotowała spadek oglądalności. Producenci szybko zastąpili Norberta Dudzika dotychczasowym prowadzącym "Koło Fortuny".

Rafał Brzozowski - zdaniem wielu widzów - jest godnym następcą Roberta Janowskiego. "Przystojny, spokojny, umiejący się zachować z klasą. To strzał w dziesiątkę" - piszą internauci. Młody piosenkarz ma ogromne doświadczenie sceniczne, co przekłada się na jakość programu "Jaka to melodia?".

Nagle wezwano 9 tys. żołnierzy w trybie alarmowym, nieoczekiwana akcja. Co się dzieje?Nagle wezwano 9 tys. żołnierzy w trybie alarmowym, nieoczekiwana akcja. Co się dzieje?Czytaj dalej

Który z prowadzących najbardziej przypadł wam do gustu? Uważacie, że Rafał Brzozowski dorównuje Robertowi Janowskiemu? A może ceniliście sobie Norbiego?

Zobacz także w naszych serwisach:

Adam Małysz mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachAdam Małysz mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News