Rafał Brzozowski internauci oburzeni
Fot. www.instagram.com/rafal_brzozowski_official
Mateusz Sidorek - 12 Marca 2021

Brzozowski nagrał filmik po ogłoszeniu jego nominacji na Eurowizję. Internauci oburzeni, "totalne dno"

Wielu osób zaskoczyła wiadomość, że to Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę podczas Eurowizji. Polacy mogli już usłyszeć nowy utwór piosenkarza, „The Ride”. Nie wszystkim spodobała się ta nominacja. Internauci skrytykowali muzyka i apelują o to, by wycofał się z udziału w prestiżowym konkursie.

Rafał Brzozowski opublikował na swoim Instagramie materiał wideo, w którym chwali się prestiżową nominacją. Piosenkarz i prezenter związany z Telewizją Polską będzie reprezentował Polskę podczas Eurowizji ze swoją piosenką „The Ride”. Ten wybór jednak nie we wszystkich kręgach cieszy się poparciem.

Na nagraniu udostępnionym na Instagramie Rafała Brzozowskiego widzimy zadowolonego muzyka, który wybrał warszawskie Muzeum Neonów, by podzielić się z internautami szczęśliwą wiadomością. Prawdopodobnie jednak nie spodziewał się takich reakcji.

Rafał Brzozowski reprezentantem Polski na Eurowizji

Komentując wyróżnienie, Rafał Brzozowski nie ukrywał, że to dla niego wielki moment i szczęśliwa chwila. Mnóstwo muzyków marzy o tym, by móc reprezentować kraj podczas prestiżowego konkursu, jakim jest Eurowizja.

Nareszcie mogę podzielić się z Wami oficjalnie tą wyjątkową wiadomością! Tak, moja piosenka została wybrana do konkursu Eurowizji. Przygoda się rozpoczyna! Hold on for the ride of your life... Trzymajcie kciuki! – czytamy we wpisie na Instagramie piosenkarza.

Nagła wiadomość dot. Stanisława Dziwisza - w końcu się doigrał? Jest zgłoszenie do prokuraturyNagła wiadomość dot. Stanisława Dziwisza - w końcu się doigrał? Jest zgłoszenie do prokuraturyCzytaj dalej

Szybko okazało się jednak, że ta decyzja ma mnóstwo przeciwników. W sieci zaraz pojawiły się negatywne komentarze oraz krytyka. Część internautów zasugerowała nawet, że Rafał Brzozowski powinien zrezygnować z nominacji, by uratować swoją godność.

Rafał, miej godność i zrezygnuj… – czytamy pod wpisem.

Drogi Rafale wiem, że pewnie nie masz złych zamiarów ale jeśli masz odrobinę honoru i takiej ludzkiej przyzwoitości to zrezygnuj. Niestety każdego dnia musisz patrzeć w lustro i kogo widzisz? No właśnie... Odpowiedź pewnie znasz... Żadna władza nie trwa wiecznie więc przemyśl czy naprawdę warto tak poniewierać swoim imieniem i nazwiskiem – dodaje inny internauta.

Kurcze, pomyślałam, że ominęłam preselekcje, glosowanie… po czym przypomniałam sobie, że to TVP i że tam wystarczy uwielbienie do Pana „K” – komentuje internautka.

Nominacja Rafała Brzozowskiego wzbudziła kontrowersje

Rafał Brzozowski od dłuższego czasu związany jest z Telewizją Polską. Spekulacje dotyczące udziału w Eurowizji prezentera TVP pojawiały się w mediach już od kilku dni. Teraz zostały potwierdzone oficjalnie.

Wiadomość została przekazana podczas piątkowego wydania „Pytania na śniadanie”. Wówczas odtworzono też piosenkę „The Ride”, którą usłyszymy podczas głównego konkursu Eurowizji.

Duży wpływ na negatywną reakcję internautów prawdopodobnie ma powiązanie Rafała Brzozowskiego z TVP, która od dłuższego czasu kojarzona jest z działaniami propagandowymi, mającymi na celu wspieranie partii Prawo i Sprawiedliwość. Całe nagranie piosenkarza można obejrzeć tutaj.

Zamieszanie wokół Telewizji Polskiej przybiera na sile po rozdaniu Telekamer 2021. Po ogłoszeniu zwycięzców TVP wydało oświadczenie, w którym krytykuje organizatorów oraz stację TVN.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: www.instagram.com/rafal_brzozowski_official

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News