„Pytanie na śniadanie” - zmiana
Screen „Pytanie na śniadanie” youtube.com TVP VOD
Monika Majko - 19 Lutego 2021

Zmiana godzin emisji "Pytania na śniadanie"

W ostatnich dniach decyzję o zakończeniu współpracy z TVP podjęła Marzena Rogalska, która była m.in. jedną ze współprowadzących „Pytanie na śniadanie”. Okazuje się, że to nie koniec zmian w porannym programie TVP 2.

Widzowie muszą przygotować się na ważne zmiany w ramówce. Już od 1 marca poranny program TVP „Pytanie na śniadanie” będzie prezentowany w innych godzinach. Stacja znalazła także zastępstwo dla Marzeny Rogalskiej.

„Pytanie na śniadanie” będzie rozpoczynać się wcześniej

W ostatnich dniach fani „Pytania na śniadanie” przeżyli prawdziwy szok po ogłoszeniu decyzji o zakończeniu współpracy z Telewizją Publiczną przez Marzenę Rogalską. Dziennikarka poinformowała o odejściu z TVP niedługo po ogólnopolskim strajku mediów.

– Po dwunastu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku była najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej – przekazała Marzena Rogalska na Instagramie.

– Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14 do 18 będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic” – dodała dziennikarka.

Bogusław Linda przeszedł operację. Żona komentuje, jak czuje się aktorBogusław Linda przeszedł operację. Żona komentuje, jak czuje się aktorCzytaj dalej

Odejście Marzeny Rogalskiej z redakcji Telewizji Publicznej spotkało się z pozytywną reakcją jej fanów, a także wielu kolegów z branży dziennikarskiej oraz artystów i celebrytów. Pod postem internauci gratulowali prezenterce odwagi i życzyli jej powodzenia w dalszej drodze zawodowej.

Producenci programu już zastąpili dziennikarkę, a jej miejsce zajęła Izabela Krzan. Na razie nie wiadomo jednak, czy prezenterka na stałe zagości u boku Tomasza Kammela, któremu do tej pory towarzyszyła Marzena Rogalska, czy tylko chwilowo wypełnia dziurę redakcyjną po dziennikarce.

To jednak nie koniec zmian, które czekają widzów i redakcję „Pytania na śniadanie”. Producenci programu zaplanowali nową godzinę rozpoczęcia transmisji popularnej śniadaniówki, która od 1 marca ma startować o 7:30, a nie jak dotychczas o 7:55.

Zmiana obowiązywać będzie od poniedziałku do piątku, a wydania weekendowe programu mają zachować starą godzinę emisji. Z kolei konkurencyjny program śniadaniowy na antenie TVN zaczyna się dopiero o godzinie 8:00.

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, w ostatnim roku programy śniadaniowe TVP i TVN zanotowały spore spadki oglądalności. Być może producenci „Pytania na śniadanie” obawiają się kolejnego spadku popularności programu z powodu zniknięcie z redakcji Marzeny Rogalskiej, która była jedną z ulubienic widzów. Wydłużenie śniadaniówki może przyciągnąć przed ekrany nowych widzów.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News