Rolnik szuka żony nowa miłość
Fot. YouTube: Rolnik szuka żony 7 - Odcinek 9 - Wybór Magdy
Mateusz Sidorek - 18 Lutego 2021

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" chce unieważnienia ślubu kościelnego. Zaręczyła się z nowym partnerem

Magdalena Bator z programu „Rolnik szuka żony”, który emituje TVP, znalazła już nową miłość. Uczestniczka 7. edycji show zaręczyła się już ze swoim partnerem Kubą. Do pełni szczęścia uczestniczki brakuje jeszcze tylko jednego bardzo ważnego kroku. Magda obecnie stara się o uznanie pierwszego małżeństwo za nieważne.

Magdalena Bator jest bohaterką ostatniej edycji przebojowego programu randkowego „Rolnik szuka żony”, za którego emisję odpowiada TVP. Chociaż obecnie uczestniczka show cieszy się nową miłością, to droga do znalezienia partnera była bardzo wyboista. W odnalezieniu szczęścia pomogła jej Marta Manowska i jej ekipa.

„Rolnik szuka żony” ma na celu pomagać znajdować pary osobom mieszkającym w gospodarstwach na wsi. Fragmenty produkcji można znaleźć na platformie YouTube, na kanale "Rolnik szuka żony". Zdjęcie wyróżniające do artykułu to screen zamieszczonego tam fragmentu odcinka: "Rolnik szuka żony 7 - Odcinek 9 - Wybór Magdy".

Chociaż w domu Magdaleny Bator gościło trzech mężczyzn, uczestniczka z żadnym z nich nie poczuła się na tyle dobrze, by związać się na stałe. Ostatecznie wszyscy wyjechali.

Magdalena Bator z programu „Rolnik szuka żony” znalazła partnera

Nie oznacza to jednak, że randkowe show „Rolnik szuka żony” ponosiło porażkę. Jak tylko kandydaci rozjechali się do swoich domów, Magdalena Bator jeszcze raz spojrzała na listę zainteresowanych nią mężczyzn.

Magda postanowiła umówić się Kubą, który także znajdował się w zestawieniu Marty Manowskiej i jej ekipy. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Uczestniczka i Kuba znaleźli wspólny język już podczas pierwszego spotkania.

Bogusław Linda ma problemy ze zdrowiem. Lekarze zalecają operację, aktor jej unikaBogusław Linda ma problemy ze zdrowiem. Lekarze zalecają operację, aktor jej unikaCzytaj dalej

Bohaterka programu zakochała się w Kubie bez pamięci. Magda porzuciła swoje gospodarstwo, by przeprowadzić się do domu Jakuba. Teraz stara się o unieważnienie jej pierwszego małżeństwa, by móc cieszyć się pełnią szczęścia z nowym partnerem. Oboje już się zaręczyli.

Jesteśmy zaręczeni. Dlatego postanowiłam postarać się o unieważnienie poprzedniego małżeństwa kościelnego. Dzięki temu będę mogła Kubie ślubować w kościele – mówi na łamach tygodnika „Na żywo”.

Dzięki programowi „Rolnik szuka żony” Magdalena ma szansę na udane małżeństwo

Wreszcie za sprawą show „Rolnik szuka żony”, Magdalena odnalazła prawdziwą miłość i ma szansę na udane małżeństwo. Niestety jej poprzedni formalny związek okazał się pomyłką i uczestniczka nie chce o nim mówić.

Magda podkreśliła, że chce żyć z Jakubem i mieć z nim dzieci, dlatego zrobi wszystko, by jej pierwsze małżeństwo uznano za nieważne. Jeśli to się nie uda, uczestniczka randkowego programu zdecyduje się na ślub cywilny.

Pokochałam Kubę od pierwszego wejrzenia. Chcę urodzić mu dzieci i stworzyć z nim szczęśliwą rodzinę. Najważniejsze, że chcemy być razem – dodała Magda.

Niedawno w internecie pojawiły się spekulacje na temat tego, że Magda jest już w ciąży. Widzowie zwrócili uwagę na jej zaokrąglony brzuszek. Uczestniczka show jednak nie komentuje tych spekulacji.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy o nowym programie TVP, którego reklama wzbudziła ogromne kontrowersje. Marta Manowska odegra w nim ważną rolę. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pomponik.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News